חזרתי מיוון והיה כיף מאוד

דף הבית פורומים יוון והאיים חזרתי מיוון והיה כיף מאוד

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    גליקריה
    אורח

שלום לכולם וצהריים טובים,

חזרתי מיוון והיה כיף מאוד, ומזג האוויר ממש טוב שם וגם בוניה מאוד נהנתי.
    אני שמחה לחזור לעולם היווני, הייתי צה לגור שם בקריסין…. ואתםמכירים את הריבות הטעימת של קטרינה בקפריסין? זה ממש טעים אני קניתי, וגם את התפוזם המסוכרים שהם עושים שם וגם הרבה ממתקים כמו סוז''וקו משהוכזה ועוד הרבה דברים וגם אתהיין זיוניה וקומנדריה בוח טריפונס מכיר את זה כי הוא נולד שם..
    וגם ברודוס יש את המקם שהם עושים כדים מקרמיקהורב חנויות מעניינות ויש את הר פילאריסוס שעליו יש את העיר העתיקה יאליוס,
    וגם היה מאוד כיף בהפעה של טריפונס על האוניה, וגם הצטלתי איתו אבל בסוף לא היה לו זמן לבוא לבקר בחדר שלי…
    אז באמת היה כיף מאוד לבקר ביוון פעם הראשונה.

ודרך אגב, רציתי לשאול אתכם אם "טריקי טריקי מנה מו" זה שר בביצוע המקורי של טריפונסי?
    תודה רבה, ושיהיה כולם שבוע טוב והמון כיף.
    🙂

מיטל טום 28
    אורח

איזה ריבות טובות יש לקטרינה אני קניתי שם ריבת חבושים והיא נורא נחמדה

יוסי אהרון
    מנהל בפורום

שלום שרית וברוכה השבה,
    אני שמח לשמוע שנהנת 🙂
    לגבי השיר "טריקי טריקי מנה מו" אני לא יודע עדיין מי מבצע במקור, אבדוק לך.

מיטל טום 28
    אורח

יוון מדינה מדהימה ביופייה
    רודוס לפי דעתי זה האי ה2 היפה ביותר ביוון האי הראשון זה סנטוריני

גליקריה
    אורח

תודה רבה לך יוסי, "טריי טריקי מנה מו" זה שיר מאוד יפה, אם יצא לך לתרגם לי אתו אני אשמח מאוד.,

ובאמ הריבות של קטרינה אוד טעימות ואני קניתי ריבת תפוזים וגם את התפוזים המסוכרים בצנצנת, אחותי מאוד אהבה את הריבה וגם קניתי את הבוטנים הממותקים ויש שם עוד כמה דברים בשקית שאנ לא יודעת בדיוק מהזה אבל זה מאוד נחמד…..
    וגם קניתי תיק קטן חמוד ברודוס, ודיברתי עם המוכרת קצת ביוונית 🙂 ממה שלמדתי מכאן מהאתר הזה וגם קצת מהשירים שלטריפונס

ודרך אגב, הייתה גם אליקי באוניה היא הופיעה מאד יפה ועם הרבה מרץ, וגם ביום הראשון היה לומי סרנגה והוא שר כל כך יפ מזכיר מאוד את קזנג''ידס הגדול,

אני רוצה להמשיך ולבקר עוד ביוון המדהימה והיפה.

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.