מנוליס קרנדיניס – Manolis Karantinis

דף הבית פורומים בוזוקי מנוליס קרנדיניס – Manolis Karantinis

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    יוסי אהרון
    מנהל בפורום

שלום לכולם,
    היום אציג בפניכם את נגן הבוזוקי מנוליס קרנדיניס אשר נחשב לאחד מנגני הבוזוקי הטובים ביוון.

מנוליס קרנדיניס מתארח בתוכנית האירוח של כריסטוס פאפאדופולוס

קרנדיניס מנגן את "zeimpekiko tou peiraia"

מנוליס קרנדיניס מנגן את נעימת "aivaliotiko"

נעימת "zeimpekiko tou peiraia" ואחר כך את "zeimpekiko tis evdokias"

וכאן בטקסימי בשיר "pente ellines sto adi"

לאחר שראיתם את קטעי הוידיאו, מה דעתכם?
    אותי הוא הצליח להרשים 🙂 אבל זו רק ההתחלה,
    יש עוד נגני בוזוקי לא פחות טובים שאציג לכם כאן בהמשך.

מומו
    אורח

אחד הנגנים הטובים ששמעתי מוכשר מאוד האם ידוע לך יוסי איזה זמרים הוא ליווה בנגינה

גליקריה
    אורח

איזה יופי, אין לי מילים, מנוליס קרנדיניס מנגן מאוד יפה על הבוזוקי.

יש כאן גם את הריקוד המיוחד הזה של הזבקיקו, אהבתי מאוד את הקטע הזה, אבל טהיתי אם זה ריקוד בדרך כלל של גברים אז איך היה קטע אחד שאישה קמה לרקוד אותו?

מיטל טום 28
    אורח

הוא פורט על הבוזוקי מאוד יפה אם אני לא טועה בריקוד הזביקו רק גברים רוקדים

יוסי אהרון
    מנהל בפורום

@טריפונס @ Dec 17 2008, 09:31 PM wrote:

איזה יופי, אין לי מילים, מנוליס קרנדיניס מנגן מאוד יפה על הבוזוקי.

יש כאן גם את הריקוד המיוחד הזה של הזבקיקו, אהבתי מאוד את הקטע הזה, אבל טהיתי אם זה ריקוד בדרך כלל של גברים אז איך היה קטע אחד שאישה קמה לרקוד אותו?

שלום שרית,
    שאלת אותי בעבר על ריקוד הזבקיקו וכתבתי עליו ועל הקשרו במסורת היוונית, קישור להודעה: לחצי כאן
    כיום זה המצב ביוון, רוב האנשים כבר לא שומרים מסורת ותרבות, התקופה הזאת עברה מזמן.
    פעם הכל היה אחרת… הלוואי והיה אפשר לחזור אחורה בזמן במיוחד ל "תקופת קזנג''ידיס" שהייתה התקופה הכי טובה בעיניי
    ואני חושב שצריך להמשיך לדבוק במסורת, אני לא נהנה לראות זלזול ובמיוחד לא במוזיקה.
    בשבילי מוזיקה זו דרך להבעת רגשות (שמחה, אהבה, עצב, כעס) לא רק כמאזין אלא כמוסיקאי, יוצר ומלחין.
    כל מנגינה וכל נעימה היא דרך הבעה. יש נעימות עם אופי שמח ויש נעימות עם אופי עצוב.

גליקריה
    אורח

ערב טוב לך יוסי ולכולם:

נכון, גם אני חושבת שזה מאוד מרגש לשמוע את סטליוס קזנג''ידיס שר וממש מרגיש את מה שהוא שר, אני אישית מאוד אוהבת לשמוע את השירים של סטליוס זה ממש ממכר.
    וגם הריקוד הזה מאוד שונה ממה שרוקדים כאן אבל מאוד מאוד מיוחד וגם יפה ומושקע וממש מתאים לבוזוקי.

אם תוכל להעלות לכאן עוד קטעים של הריקוד הזה , אני אשמח. זה מאוד יפה, אני מחכה לפעם הבאה שאני אהיה ביוון וגם לפעם הראשונה שבה אני אהיה בטברנה ביוון כי סיפרו לי הרבה דברים שממש אין אותם כאן.

אורן
    אורח

הוא מנגן מאוד יפה, אפחריסטו פולי

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.