קסם הבוזוקי – ספר לימוד נגינה בבוזוקי

דף הבית פורומים בוזוקי קסם הבוזוקי – ספר לימוד נגינה בבוזוקי

מוצגות 9 תגובות – 1 עד 9 (מתוך 9 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    יוסי אהרון
    מנהל בפורום

חדש! ספר "קסם הבוזוקי", ספר לימוד נגינה בבוזוקי מאת המוזיקאי ונגן הבוזוקי יוסי אהרון

קסם הבוזוקי – לחצו כאן לפרטים נוספים

מומו
    אורח

יוסי שלום מזל טוב והמון בהצלחה אני ישמח לדעת מתי ואיפה אפשר להשיג את הספר

אורן
    אורח

ליוסי היקר מאחל לך הרבה הצלחה עם ספרך החדש, מצטרף לשאלתו של מומו היכן אפשרי לרכוש את הספר
    והאם אתה גם מלמד באופן פרטי? אשמח לקבל פרטים
    אפחריסטו פולי, אורן

מיטל טום 28
    אורח

יוסי שיהיה לך המון בהצלחה עם הספר .

nikolaidis
    אורח

יאסו יוסיס מא תו בוזוקי סו!!!!
    גם אני אשמח לדעת איפה אוכל לרכוש את הספר – מזל טוב ובהצלחה!

גליקריה
    אורח

יוסי, המון המון מזל טוב ובהצלחה עם הספר כחדש.

יוסי אהרון
    מנהל בפורום

שלום לכל חברי הפורום היקרים! אני מודה מאוד לכולכם על התגובות.
    בעקבות הפרסום קיבלתי מספר רב של הודעות בנוגע לספר, תיבת הדוא"ל של האתר עמוסה בשאלות ובקשות – אני באמת משתדל להשיב לכול הודעותיכם כך שכל אחד יקבל את תשובתו ביחס שווה אך לא קל הדבר וייתכן שייקח מעט זמן עד שאוכל להשיב לכל אחד.

הדבר השני שברצוני להודיע הוא שיש אפשרות להזמין את הספר בצורה מקוונת דרך מערכת ההזמנה החדשה באתר. כרגע אמצעי התשלום האפשרי הוא העברה בנקאית ובקרוב יוספו למערכת אפשרויות תשלום נוספות כגון סליקת כרטיסי אשראי.

טופס הזמנה מקוון לספר קסם הבוזוקיחדש!

יש למלא את כל הפרטים בטופס ההזמנה באתר ולשלוח, לאחר מכן יש להמתין לאישור ההזמנה ולהודעה בדוא"ל מאחד מנציגי השירות שלנו, בהודעה יצוינו פרטי ההזמנה המאושרת ופרטי חשבון הבנק שאליו יש להפקיד את הכסף. לאחר שהכסף הופקד הספר ישלח מיידית בדואר רשום עד 14 ימי עסקים מהפקדת הכסף.
    תוך כמה ימים תקבלו מכתב מדואר ישראל שבו תוכלו לקבל את הספר מסניף הדואר הקרוב לביתכם. חשבונית/קבלה על שמכם תצורף ביחד עם הספר.

משלוח חינם למזמינים הראשונים!

גליקריה
    אורח

קאלי ספרה יוסי,

רציתי לשאול אותך אם יכול להיות שתהיה אפשרות שתמכור גם בוזוקים בנוסף לספרים?

סה אפחריסטו פולי קה קאלי ניכטה.

יוסי אהרון
    מנהל בפורום

בהחלט! לא ראיתי לנכון להודיע עכשיו אבל בהמשך יהיה אפשר לרכוש אצלנו גם בוזוקים ואביזרים נלווים כגון מיתרים, מפרטים, תיקים קשיחים, מפתחות כיוון, פיקאפים, רצועות וכדומה – כל זאת יהיה ניתן להזמין בצורה מקוונת און-ליין דרך מערכת ההזמנה החדשה באתר האינטרנט שלנו, לתהליך הזמנה יעיל ומהיר. כמו כן כפי שאמרתי בהודעה הקודמת יוספו למערכת ההזמנה אמצעי תשלום נוספים ותהיה לכם האפשרות לבצע הזמנה טלפונית על ידי מסירת הפרטים הנחוצים לנציג/ת המכירות.

בברכה,
    יוסי אהרון – נגן בוזוקי ומחבר הספר קסם הבוזוקי

מוצגות 9 תגובות – 1 עד 9 (מתוך 9 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.