יורגו קמביסיס ז"ל

דף הבית פורומים מוזיקה יוונית יורגו קמביסיס ז"ל

• הנושא הזה ריק.
מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    מיטל טום 28
    אורח

השבוע ביום רביעי הלך לעולמו יורגו קמביסיס
    היתה לו טברנה והבן שלו אלעד קמביסיס ממשיך את דרכו במוזיקה

גליקריה
    אורח

נכון מיטל, אני ראיתי את זה ב "יאסו" שבערוץ 24, שלני שבועיים סטאלוסהזמין את יורגו קמביסיס ז"ל, לתוכנית והוא אמר שהוא חלה מאוד והוא לא יכל לבוא ולכן הוא שלך את בנו אלעד לבוא לתוכנית במקומו.
    ז כל כך קשה ומצער מאוד לשמוע את הבשורה הכואבת הזאת, וממש אתמול סטאלוס אמר שהוא נפטר ביום רביעי שעבר, והוא בדיוק בא מאתונה והוא לא הספיק לנחם את המשפחה שלו ואז הם הציגו את החלק מהתוכנית שהיתה ב 3/7 שהם הזמינו אותו לתוכנית שלהם והוא שר את השיר"אקו ברה פילה" . ואיךשראתיאת זה ממש אב לי וגם בכיתי כשראיתי אותו שר, וכשסטאלוס אמר שהוא היה חולה מאוד לפנ כשבועיים, אז הייתה לי מן הרגשה כזאת לא טובה בקשר אליו וכששמעתי אתמולאת הבשורה מסטאלוס אז ממש אני מצטערת שזה קרה זה ממש מכאיב לשמוע את זה כי הוא היה בן אדם כלכך טוב וצנוע וכל כך קל להיקשר אליו.

אני כל כך משתתפת בצערם של המשפחה שלו ואי מקווה שאלעד הבן שלו, ונהלאת הטברנה במקומו ויעשה את הכי טוב כדי להזכיר אותו ולתת לו כבוד גדול ולמלא את מקומו החסר, ואלעד באמת שר יפה מאוד וני מקווה שיורגו ינוח על משכבו בשלום ושיהי לו רק טוב ושלווה.

מיטל טום 28
    אורח

אני שמעתי על מותו של יורגו קמביסיס מאברהם וייצמן בתוכנית שלו ברדיו חיפה כל יום שישי בין השעות 3 ל5.

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.