משטרת יוון לכדה את האסיר שנמלט במסוק מהכלא

דף הבית פורומים מוזיקה יוונית משטרת יוון לכדה את האסיר שנמלט במסוק מהכלא

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    יוסי אהרון
    מנהל בפורום

שלום לכם גולשים יקרים, היום אעדכן אתכם בידיעה שלא אמורה להיות כל כך קשורה לפורום אבל בכל זאת מתקשרת לנושא, כן כן, למוזיקה היוונית. משטרת יוון לכדה היום את האסיר הנמלט במסוק מהכלא באתונה. בשנת 2006 נמלטו שני אסירים: אלקט ריזאג'' ו-ואסיליס פלאוקוסטאס באמצעות מסוק מהכלא באתונה, לכדו אותם לאחר חודשיים אבל כנראה שזה לא עזר, הם עשו זאת שוב! כן, שוב בעזרת מסוק. היה להם שותף שהטיס את המסוק לחצר בית הכלא באתונה והם טיפסו בעזרת סולם אל המסוק שהוביל אותם הרחק מכותלי בית הכלא. היום תפסו את אלקט ריזאג'', אחד האסירים שנמלט מהכלא.
    עכשיו נחזור לעניינו, איך זה מתקשר למוזיקה היוונית? ולמה הזכרתי את אלקוס זאזופולוס?
    "תא פארו אליקופטרו…. אפופסה דרפטאוו… נה פסאחניס טורה נה מה בריס… סטין קריטי קאי טון אברו…", מוכר לכם?

השיר "Elikoptero" של הזמר אלקוס זאזופולוס בדיוק מתאר את הבריחה מהכלא. כמה מילים מתוך השיר: "אקח לי אליקופטר ואברח… הלילה אני בורח… תחפשי עכשיו ותמצאי אותי… בצפון ובדרום…". השיר נהפך ללהיט ביוון. אז הנה דוגמה לכך שאפשר לשיר על כל דבר, למוסיקה אין סוף ואין גבולות – רק צריך הרבה יצירתיות (ואת זה צריך גם בשביל לברוח מהכלא). אגב שאני חושב על זה, אולי אם הם ימשיכו בדרך הזו הם יחדשו את תרבות הרבטיקו. מה אתם חושבים על כלא, פשע, מוזיקה, חשיש, בגלמה ו…אליקופטר? שידרג לנו את התרבות? (אני צוחק 🙂 , כמובן!).
    תהנו ואל תשכחו להמשיך לבקר ולהתעדכן, המוסיקאי ונגן הבוזוקי, יוסי אהרון

מומו
    אורח

יוסי שלום ותודה על העדכון עכשיו צריך לכתוב שיר על דן תא פארו אליקופטרו לא אקח אליקופטר

ofers551
    אורח

דרך טובה לברוח מהכלא 😀 איך לא השגיחו עליהם ועוד שכבר ברחו בדרך הזאת
    תביא לנו עוד עדכונים מענייינים כאלה. אתה תותח יוסי!!!! אין עליך!!

גליקריה
    אורח

יא סו יוסי קה קאלי מרה,
    אפחריסטו פול, זה אחד השירים הכי יפים שיש היום מהחדשים.
    אני מאוד אוהבת את שיר הזה גם כי זה זבקיקו ואני הכי אוהבת זבקיקו זה יהיה טוב מאוד אם יחזרו לתרבות של הרבטיקה כמו פעם.

מיטל טום 28
    אורח

תודה יוסי שפרסמת את השיר היפה הזה

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.