לימוד בוזוקי

בוזוקי הינו כלי נגינה יווני בעל צלילים משכרים שרבים חפצים ללמוד לנגן בו, ניתן ללמוד בלימוד עצמי בעזרת ספרים ותקליטורי לימוד או עם מורה פרטי בלימוד אישי ואינדיבדואלי.

לימוד בוזוקי בצורה עצמאית

תלמידים המעוניינים ללמוד לנגן בבוזוקי בצורה עצמאית יכולים לרכוש את הספר "קסם הבוזוקי" הכולל את כל יסודות לימוד הנגינה בבוזוקי כולל לימוד התיאוריה המוזיקלית, לימוד תווים, הסולמות היוונים, אקורדים ועוד נושאים רבים הכלולים בו.

לימוד בוזוקי עם מורה פרטי

במסגרת לימודי המוזיקה היוונית שלנו אנו מציעים מספר תוכניות לימוד הכוללת שיעורי לימוד נגינה בבוזוקי. לראשותנו עומדים מספר מורים ביניהם המוזיקאי ונגן הבוזוקי יוסי אהרון עם ניסיון רב בהוראה ולימוד נגינה בבוזוקי עם שיטת לימוד יחודית אותה רכש ביוון.

מורה לבוזוקי - לחצו כאן כדי לקרוא עוד

לימוד בוזוקי עם מורה - כיצד לבחור את המורה הנכון

לימוד בוזוקי עם מורה חשוב מאוד במיוחד לחלק המעשי. אנשים בארץ מציגים את עצמם כאל "מורים" לבוזוקי גם כאשר הם לא יודעים לנגן בכלי בצורה נכונה. נגינה בבוזוקי דורשת לדעת את טכניקת הנגינה הנכונה. נגנים רבים עוברים מגיטרה אל בוזוקי וחושבים שהם יכולים לנגן ולשלוט בכלי אבל בסופו של דבר הם לא יודעים לנגן בטכניקת הנגינה הנכונה. מורים כאלה יכולים לפתח אצל תלמידים טכניקות נגינה שגויות שנהפכות להרגל ובכך הורסות ומקשות על התלמיד בהמשך לימוד הנגינה. מורה לבוזוקי טוב צריך לצבור ידע וניסיון לפני שהוא מלמד בעצמו.

פרטים והרשמה לשיעורי לימוד נגינה בבוזוקי

מומלץ לצור איתנו קשר כדי לקבל פרטים נוספים אל ההרשמה ללימודים שלנו.

תלמידים חדשים יתקבלו בברכה. אתם מוזמנים לצור אתנו קשר דרך טופס יצירת הקשר באתר האינטרנט שלנו.