תוכן למנויים בלבד

אזור זה באתר מוגבל לחברים רשומים בלבד. כדי לקבל גישה אל כל התכנים באתר יש צורך בהרשמה. ההרשמה היא בתשלום סמלי אותו ניתן לבצע באמצעות PayPal, הדרך הבטוחה לתשלום באינטרנט.

למה כדאי להירשם כמנוי בעולם היווני

  • גישה אל כל תכני לימוד היוונית באתר - האתר כולל עשרות שיעורים ופרקי לימוד מלאים המתאימים למתחילים ומתקדמים ומאפשרים ללמוד את השפה היוונית בשיטת לימוד ייחודית המשלבת טקסט, שמע ותמונה ועוזרת ללמוד אוצר מילים רב תוך זמן קצר. ישנם באתר גם בחינות אינטראקטיביות כדי לוודאות שאכן למדתם את קטעי הלימוד. כל פרק לימוד כולל קבצי אודיו להאזנה.
  • חדש! מאגר מילים ותרגומים לשירים ביוונית כולל מילות השיר ביוונית, באנגלויוונית ותרגום לעברית. כל שיר כולל גם את הביצוע המקורי ואף ביצועים של זמרים אחרים.
  • מידע על אירועים צפויים ביוון ובקפריסין - מידע שימושי, יעיל ועדכני למטיילים על אירועים העומדים להתקיים כגון הופעות, פסטיבלים, תערוכות, חגים וגם שביתות צפויות. המידע עוזר למטיילים לתכנן את הטיול בהתאם.
  • גישה אל מפות אינטראקטיביות של יוון וקפריסין היוונית עם מקומות מומלצים, בתי מלון, מסעדות, מועדונים, אתרים היסטוריים, בתי כנסת ועוד. המפות מציגות מידע שימושי רב על כל מקום כולל שעות פעילות, דירוג מלונות, טיפים והמלצות, מחירי כניסה ועוד.
  • מתכונים יוונים - באזור המנויים תוכלו למצוא מגוון מתכונים יוונים מהמטבח היווני

להלן מספר מסלולי מנוי אפשריים:

מנוי חודשי

מנוי חודשי בתשלום של 59 ש"ח במקום 79 ש"ח כולל גישה מלאה אל כל תכני האתר

מנוי לשלושה חודשים  מומלץ!

מנוי לשלושה חודשים בתשלום של 149 ש"ח במקום 237 ש"ח כולל גישה מלאה אל כל תכני האתר

מנוי חצי שנתי

מנוי לחצי שנה בתשלום של 249 ש"ח במקום 474 ש"ח כולל גישה מלאה אל כל תכני האתר

מנוי שנתי

מנוי שנתי בתשלום של 449 ש"ח במקום 948 ש"ח לשנה כולל גישה מלאה אל כל תכני האתר