מעוניין לקנות בוזוקי

דף הבית פורומים בוזוקי מעוניין לקנות בוזוקי

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    aviel1978
    אורח

ליוסי שלום רב!
    מאחל לך הרבה הצלחה עם הספר החדש!
    החלטתי שהגיע הזמן לקנות בוזוקי ויש לי כמה שאלות..
    כמה עולה בוזוקי למתחילים? לא חייב הכי יקר העיקר שאפשר לנגן ולהתחיל ללמוד עליו
    ראיתי תמונות של בוזוקי והם נראים לי שונים בגודל, זה כמו שבגיטרה יש כל מיני גדלים? איזה גודל עדיף לקנות?
    אני יודע קצת לנגן בגיטרה לדעתך יהיה לי יותר קל בבוזוקי? בבוזוקי מנגנים גם אקורדים?
    תודה מראש
    אביאל

גליקריה
    אורח

ערב טוב לך יוסי והמון בהצלחה עם הספר החדש,
    אני גם מצטרפת לבקשה של אביאל היכן אפשר לקנות בוזוקי והיכן אפשר ללמוד לנגן על בוזוקי {אם ידוע לך במקרה מקום כזה שאפשר ללמוד בו לנגן על בוזוקי באזור הקריות?}

תודה רבה רבה לך, סה אפחריסטו פולי קה קאלי ניכטה.

יוסי אהרון
    מנהל בפורום

שלום אריאל וברוך הבא!
    ברוב המקרים המחיר הוא בהתאם לאיכות של כלי הנגינה. המחירים מתחילים מ 2,500 ש"ח לבוזוקי זול ופשוט ועד למעל 40,000 ש"ח לבוזוקים מקצועיים ומיוחדים. השאלה תלויה בך ובתקציב הנוכחי שיש לך כרגע להשקיע, אם החלטת שזה מה שאתה באמת רוצה לעשות ויש לך את האפשרות, אמליץ כבר לרכוש בוזוקי טוב שילווה אותך לכמה שנים טובות. אני ממליץ לבדוק בקפידה את הכלי לפני הרכישה, לצערי יש הרבה נוכלים וחשוב להיזהר, אל תתפתו למחירים הזולים חשוב שהבוזוקי ישמע טוב ואת זה אני אומר מניסיון, כבר שמעתי לא מעט מתלמידיי שרכשו בוזוקי בארץ ב 2,500 ש"ח והתאכזבו נורא. כל פרט בתהליך הבנייה של הבוזוקי חשוב מאוד ומשפיע בסופו של דבר על הסאונד, כמו כן, חומרי הגלם ממנו הוא עשוי. דבר נוסף שמייקר את הבוזוקי באופן משמעותי הוא המראה החיצוני, כגון תוספות של צדפות ועיטורים. לגבי הגדלים, לכל הבוזוקים גודל סטנדרטי. לפעמים התמונות באינטרנט מעוותות ויוצרות אשלייה של גודל שונה אך כל הבוזוקים הם באותו הגודל בדיוק. כל סטייה ואפילו הכי קטנה שיש פוגמת בסאונד. ייתכן כי גודל תיבת התהודה יכולה להיות קצת שונה במילמטרים ספורים בין בוזוקי אחד לאחר. לגבי ידע קודם בגיטרה, לדעתי ידע קודם בכלי נגינה אחר או גיטרה בפרט בהחלט יכול לעזור אך אני לא חושב שיהיה הבדל גדול בין תלמיד חדש לבין אחד שיודע כבר בגיטרה כי לכל כלי יש טכניקה ואופי נגינה שונה. לשאלתך האחרונה, כמובן שמנגנים בבוזוקים אקורדים! מנגנים גם נגינה מלודית וגם נגינה הרמונית שזה אקורדים.

לשאלתך שרית,
    אני מלמד בוזוקי באופן אישי כבר כמה שנים אבל כרגע אני מאוד עסוק, זו תקופה מאוד לחוצה בשבילי, ולעת עתה החלטתי להישאר עם התלמידים הקיימים ולא לקבל תלמידים חדשים באופן זמני.

אשמח לענות לשאלות נוספות,
    יוסי אהרון – נגן בוזוקי ומחבר הספר קסם הבוזוקי

aviel1978
    אורח

תודה על התשובה המפורטת!

גליקריה
    אורח

סה אפחריסטו פולי

MLSD
    אורח

איפה אתה מלמד בת"א יוסי?
    ובהצלחה עם הספר באמת אחלה אתר