מעוניינת לרכוש בוזוקי

דף הבית פורומים בוזוקי מעוניינת לרכוש בוזוקי

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    גליקריה
    אורח

קאלי מרה יוסי, טי קאניס?

רציתי לשאול אותך שאלה בקשר ללימוד נגיניה בוזוקי:
    אם נגיד אני קונה בוזוקי וגם אני קונה את הספר שלך "קסם הבוזוקי" , אז יכול להיות שאני אוכל ללמוד בוזוקי בלי מורה או שהדבר לא אפשרי?

אני מאוד מעוניינת לרכוש בוזוקי וללמוד לנגן עליו.

סה אפחריסטו פולי.

יוסי אהרון
    מנהל בפורום

יאסו שרית, אימה פולי קאלה! קה אסי?
    הספר "קסם הבוזוקי" כולל את כל יסודות לימוד הנגינה בבוזוקי ומתאים למתחילים ומתקדמים כאחד. קצב ההתקדמות תלוי ביכולת הלמידה של התלמיד, בדיוק כמו ללמוד כל דבר אחר בחיים, יש כאלו שלומדים מהר ויש כאלו שפחות. הספר מלמד את כל החומר התיאורטי שדרוש לצורך לימוד נגינה בבוזוקי ומעשיר את הידע גם למתקדמים (המודוסים היווניים ומילון האקורדים השלם הכלולים בספר). את לימוד הנגינה בבוזוקי נחלק לשני סוגים: לימוד תיאורטי ו-לימוד מעשי. בלימוד התיאורטי הספר מעניק לתלמיד את כל הידע הדרוש לנגינה בבוזוקי: התיאורייה המוזיקלית, הצלילים על גבי צוואר הבוזוקי, מרווחים, המודוסים היווניים (סולמות מוזיקליים), תאקסימי (אילתור), אקורדים ועוד. גם בלימוד המעשי עוסק הספר: אחיזת הבוזוקי, אחיזת מפרט, כיוון הבוזוקי, פריטה נכונה, תרגילים – אך כמובן שהספר הוא לא אנושי ואין הוא יכול להעביר ביקורת לתלמיד כפי שמורה נגינה אמור להעביר בזמן שיעור. בספר ריכזתי את כל הידע שצברתי במהלך השנים בהוראת בוזוקי, את כל הידע שלמדתי בדרך ארוכה וקשה כתבתי והעברתי לכם בספר אחד. אין קיצורי דרך בלימוד נגינה בבוזוקי, יש תלמידים שהגיעו אלי ממורים אחרים ומאוד התאכזבו לגלות שלא לימדו אותם בשיטה הנכונה, מה שקרה שהם פשוט היו צריכים לחזור להתחלה וללמוד את הבסיס התיאורטי בין היתר התיאוריה המוזיקלית ותאמינו לי שקשה לעשות זאת כי בשלב הזה הנגינה נהפכת להרגל וכידוע לכם הרגלים קשה לשנות. כדי לדעת לנגן טוב חייב לדעת את התיאוריה המוזיקלית, הצלילים על גבי צוואר הבוזוקי, הסולמות המוזיקליים (המודוסים), הרמוניה ומרכיביה (אקורדים), תאקסימי (אילתור) – ומכל זאת אנו מבינים שהידע התיאורטי נמצא בראש ולא בידיים, וכפי שאני נוהג לאמר לתלמידיי: "בוזוקאי טוב הוא גם מוסיקאי טוב!". ההמלצה שלי היא ללמוד את כל החומר התיאורטי דרך הספר ובעת הצורך לקחת שיעורים עם מורה נגינה. ושוב כפי שאמרתי בהתחלה, חבל לבזבז כספים על שיעורים עם מורה כל עוד אתם לא יודעים את הידע התיאורטי.

בברכה,
    יוסי אהרון – נגן בוזוקי ומחבר הספר קסם הבוזוקי

גליקריה
    אורח

סה אפחריסטו פולי, קאלה אימה.

אני רוצה לקנות את הספר שלך דרך האתר אבל יש בעיה קטנה, אני לא ממש יודעת איך עושים העברה בנקאית, זה דרך הבנק? או שאני יכולה לתת לך את מספר הכרטיס אשראי ואתה יכול לעשות את זה?
    כי אני אף פעם עוד לא עשיתי העברה בנקאית….

ד.א- עכשיו יש לי בוזוקי ואני לא יודעת איך עושים תווים אפילו ואני מאוד מעוניינת ללמוד הרבה על הבוזוקי.

סה אפחריסטו פולי, המון המון תודה לך יוסי על הסבלנות ועל ההדרכה.

קאלי ניכטה.

יוסי אהרון
    מנהל בפורום

שלום שרית,
    אמצעי התשלום העומד כרגע בפני הגולשים הוא העברה בנקאית. העברה בנקאית היא דרך בטוחה להעביר כסף לעומת השימוש בכרטיס אשראי. כרגע אין אפשרות לשלם דרך כרטיס אשראי אך כפי שאמרתי בהודעות הקודמות, בקרוב יעמדו בפני לקוחותינו אמצעי תשלום נוספים.

לאחר שליחת הפרטים בטופס ההזמנה על ידי הלקוח ולאחר שההזמנה תאושר על ידי אחד מנציגי השרות, ישלחו פרטי ההזמנה עם הסבר על אופן התשלום לכתובת הדוא"ל שציין הלקוח בטופס ההזמנה.

כלל חשוב לך ולגולשים אחרים: לצערי יש בעולם הרבה נוכלים שמחפשים כל הזדמנות לגנוב ולרמות ולכן חשוב מאוד לשמור על כללי הזהירות ברשת האינטרנט. תמיד חשוב לבדוק בקפידה למי נותנים את מספר כרטיס האשראי ולהקפיד להזמין אך ורק באתרים מוכרים ואמינים בהם נמצא טופס הזמנה מאובטח שבו הפרטים נשמרים חסויים ולא עלולים להיות חשופים לגורם צד שלישי ו/או לגורמים אחרים העלולים לעשות בפרטים שימוש לרעה. לעולם אל תמסרו את מספר כרטיס האשראי בפורומים, תוכנות מסרים ו/או בדוא"ל.

בברכה,
    יוסי אהרון – נגן בוזוקי ומחבר הספר קסם הבוזוקי

גליקריה
    אורח

יאסאס יוסי קה קאלי מרה סו,

סה אפחריסטו פולי, על הקדשת הזמן ועל ההכוונה והסבלנות אלינו.

קיבלתי את המייל אחרי שמילאתי את טופס ההזמנה אז אני צריכה ללכת לסניף הבנק הקרוב אליי ולעשות העברה בנקאית.

ולאחר שאני עושה את זה האם אני צריכה לשלוח לך את המסמך שאני מקבלת מהבנק בפקס? כדי שתדע לזה בוצע? או שאין צורך?

סה אפחריסטו פולי, אני מחכה לדעת מה כתוב בספר כדי לדעת יותר על הבוזוקי שלי ולדעת תווים כי גם את זה עוד לא הצלחתי ואני גם לא יודעת איך בדיון מחזיקים את המפרט של הבוזוקי והצליל לא יוצא לי ארוך ממש…..

אולוס קאלי מרה.

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.