נגנבה גופתו של הנשיא טאסוס פאפאדופולוס

דף הבית פורומים קפריסין היוונית נגנבה גופתו של הנשיא טאסוס פאפאדופולוס

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    יוסי אהרון
    מנהל בפורום

נגנבה גופתו של הנשיא טאסוס פאפאדופולוס
    על פי דיווח של סוכנות החדשות באתונה, ימים אחדים לפני יום השנה למותו, גנבו וחיללו את גופתו של נשיא קפריסין לשעבר טאסוס פאפאדופולוס מבית הקברות בעיר ניקוסיה. הסיבה למעשה אינה ברורה עדיין. אני חושב ויכול להיות בטוח שזה אחד ממתנגדיו שרצה לפגוע בכבודו גם אחרי מותו. פאפאדופולוס כיהן כנשיא קפריסין היוונית משנת 2003 עד לשנת 2008 שם הודח. הדעה שלו הייתה סירוב לתוכנית האיחוד של מזכיר האו"ם קופי אנאן. אני לא נוהג להביע דעות פוליטיות אבל אני מצטרף לכל היוונים ותומך בדעתו. עשיתי עבודת מחקר בנושא ויצא לי לחקור את הנושא לעומק מנקודת מבטם של היוונים. אין טעם לתוכנית איחוד ואין טעם לשלום לאחר שכל כך הרבה אנשים נהרגו ואיבדו את חייהם ואת ביתיהם, ואיבדו ילדים שגם את גופותיהם לא החזירו מהמלחמה. את זה אי אפשר לשכוח לעולם. ואם חשבתם שהקפריסאים שכחו, אז לא, הם עדיין בתקווה בליבם שכל אחד יחזור לביתו ואני חושב שזה לעולם לא יקרה. ועכשיו לצער כולם לא נותר מה לעשות, לעולם לא יהיה אפשר להחזיר את המצב לקדמותו.

לזכרו של טאסוס פאפאדופולוס

ולזכרם של היוונים שנהרגו במלחמה

מאחל ומקווה לטוב,
    יוסי אהרון

יוסי אהרון
    מנהל בפורום

עדכון: משטרת קפריסין מצאה את גופתו של הנשיא טאסוס פאפאדופולוס. חלקי הגופה נמצאו בבית העלמין בקפריסין. המשטרה תערוך לשרידים בדיקת DNA בכדי לוודא שאכן זו גופתו של הנשיא. משטרת קפריסין תמשיך לחקור את הפרשה.

יוסי אהרון
    מנהל בפורום

עדכון נוסף: נעצרו שלושה חשודים המעורבים בחטיפת גופתו של הנשיא לשעבר טאסוס פאפאדופולוס. במשטרת קפריסין מעריכים כי המניע היה דרישת כופר ממשפחת הנשיא עבור הגופה.

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.