נדל"ן ביוון

הרבה ישראלים חולמים על נכס ביוון עבור השקעה או דירת נופש. בעקבות המשבר הכלכלי בו הייתה יוון, המחירי נדל"ן ביוון צנחו והביאו הזדמנות של משקיעים רבים.

מה נדרש כדי לרכוש בית ביוון

אזרחים בעלי דרכון אירופאי חופשיים מלרכוש ולמכור נכסים ביוון לעומת אזרחים שלא ממדינות האיחוד האירופי להם יש כמה הגבלות. מסיבות בטחוניות, רכישת נכס ליד בסיסים צבאיים, גבולות לאומיים, במיוחד אלה הקרובים לטורקיה ובאיים דורשים אישור מיוחד של המועצה המקומית. רשות כזו אינה מוענקת לאזרחים ממדינות שאינן חברות באיחוד האירופי.

השלב הראשון ברכישת נכסים ביוון הוא לשכור עורך דין המתמחה בנדל"ן. הוא יהיה אחראי על ביצוע בדיקה נאותה והבטחת ההגנה על האינטרסים שלך בעסקה.

לאחר שבחרת את הנכס שברצונך לרכוש, הצע הצעה למוכר ואם היא התקבלה על ידיו, עורך הדין שלך יערוך הסכם רכישה ראשוני. שני הצדדים יחתמו ואתה חייב לשלם פיקדון 10 % לשריין את הנכס. עורך הדין שלכם חייב לבדוק אם ישנם עיקולים על הנכס, אם הבנייה בעקבות תקנות התכנון הממשלתי ואם כל המסים החלים על הנכס שולמו על ידי המוכר. ניתן להשיג זאת על הרישום של משכנתאות. כאשר התוצאות הן לשביעות רצונך, המשך את שאר הסידורים והתשלומים.

המידע באתר לא מהווה תחליף ליעוץ מקצועי ועל כן מומלץ להיוועץ עם גורם מקצועי בנושא.