קיאה

קיאה הוא אי יווני מקבוצת האיים הקיקלדיים הנמצא בים האגאי. האי מתאפיין בנוף הררי בו שבילים ומסלולי טיול יחודיים מכל האיים היוונים. האי אהוב לחופשות על האתונאים מכיוון שהוא קרוב לאתונה.

כיצד להגיע אל האי קיאה

יש מעבורות היוצאות מנמל לאווריו מספר פעמים ביום. זמן הנסיעה במעבורת מנמל לאווריו אל האי קיאה הוא כשעה. לאי קיאה אין שדה תעופה ואין אליו מעבורות מנמל ראפינה או פיראוס. ניתן גם להגיע אל האי קיאה מהאיים סירוס ו-קיתנוס.

עיר הבירה של האי

יולידה היא עיר הבירה של האי קיאה ונמצאת בצד הצפוני של האי. מדובר בעיירה יפה ורגועה, אי אפשר למצוא בה רכבים נוסעים מכיוון שהתושבים מחויבים להשאיר את רכבם בכניסה לעיירה.

כאשר תקחו מונית או אוטובוס אתם תרדו בשער העיירה מכיוון שחל איסור על כלי רכב להיכנס לתוכה. מטיילים נוהגים לרכוב על חמורים שמשמשים לרוב את המקומיים לנשיאת חומרי בנייה.

הכפר וורקארי

וורקארי הוא כפר דייגים הנמצא בצפון מזרח האי. ישנו מזח המציע עגינה עבור יאכטות. הכפר הוא אחד ממקומות בהם ניתן להנות מחיי לילה שוקקים והמקום גם כולל טברנות הידועות בהגשת דגים טריים.

תחבורה באי

ישנם אוטובוסים ומוניות שיכולים לקחת אתכם לכל פינה באי. בסופי שבוע בדרך כלל יהיה קשה למצוא מוניות זמינות.

הזמנת מלונות בקיאה דרך אתר בוקינג

תוכלו לצפות ברשימת המלונות בקיאה, בפרטי כל מלון, מחירים, ביקורות גולשים ולבצע הזמנה ישירה דרך אתר בוקינג לחצו כאן כדי לצפות ברשימת המלונות בקיאה באתר בוקינג