אמריליס

אמריליס

אמריליס היא זמרת יווניה פופולארית ביוון. נולדה ב-24 לנובמבר 1981 באתונה בשם מרילו איקונומו ונהפכה מוכרת בשם הבמה שלה אמריליס.

אמריליס סיימה את לימודיה בבית ספר לרופאה אך למרות חלומה לקריירה בתחום הרפואה, העובדה שגדלה בסביבה מוזיקלית גרם לה לא לוותר גם על כישרונה.

בחורף 1997, בגיל 16 היא הופיעה לראשונה בסרט "גורגונס קא מנגס" לצדם של יאניס טאסיוס ואלני ליבאנו. לאחר תקופה קצרה נפגשה עם סטליוס רוקוס ולאחר שנה הופיעו יחד בהיכל ההופעות פוסידוניו עם ניקוס קורקוליס ופגי זינה. הופיעה לצדם של זמרים פופולאריים נוספים ביניהם אנדוניס רמוס, יאניס פלוטארכוס, פאנוס קיאמוס, ולאנדי, אפוסטוליה זואי.

בשנת 2003 היא תוציא את הסינגל הראשון שלה על ידי חברת MINOS-EMI, שכותרתו "אינה אי פרוטי פורה" ("זו הפעה הראשונה"), במוסיקה של EXIS (ספירוס קונדאקיס, ואסיליס גינוס) ומילים של דימיטריס סואקיס.

ההמשך יהיה "APOLLON" שם, יחד עם פגי זינה, קוסטאס קאראפוטיס ונינו מופיעים. בקיץ 2006 היא תשחרר את האלבום האישי הראשון שלה "Amaryllis" על ידי VIRUS MUSIC, במוסיקה של כריסטופורוס גרמני ומילים של תאסוס ווגיאז'יס, ניקוס גריציס ו- יאניס וואגוליס.

בקיץ 2008 מגיע האלבום הבא, אלבום חדש בשם "אימסטא אנה" עם 11 שירים חדשים וחתימת כריסטודולוס סיאנוס וגם ולנטינו, אשר נותן לה 2 הצלחות "יאטי דן פנדרוומסטא" ו "אימסטא אנה".
במקביל, הוא מופיעה ב GPA ליד סטאמאטיס גונידיס ולאחר מכן משתפת פעולה עם פאנוס קיאמוס עד פברואר 2009.

ב-06.04.2019 תגיע אמאריליס לישראל להופעת בכורה במופיע שיוקדש לזמר פנדליס פנדלידיס שנהרג בתאונת דרכים.


שירים מובחרים של אמריליס

שתפו לחברים והשאירו תגובה