חדשות

משרד הבריאות היווני פרסם הנחיות
גורמים במשרד הבריאות היווני אמרו השבוע כי הסיכוי שנגיף הוירוס החדש שהתפשט בסין יגיע ליוון הוא נמוך אך יש לנקוט באמצעי זהירות.
מעבורת ביוון
ישנה תוכנית לקו מעבורת חדש בין יוון לקפריסין הצפוי לפעול החל מחודש מאי בשנה הבאה וזאת על פי הודעה שמסרה סגנית שר השילוח של קפריסין, נטשה פילידס.
נדלן ביוון
הממשלה היוונית מתכננת להציע אזרחות קבועה למשקיעי נדל"ן רציניים זרים שלא מהאיחוד האירופי אשר ישקיעו ביוון סכום של יותר מ-2 מיליון אירו.
מעבורת ביוון
מעבורות ביוון יישארו עגונות ביום שלישי, 24 בספטמבר, מכיוון שהפדרציה הימית היוונית (PNO) הודיעה על שביתה כללית בת 24 שעות.
אקרופוליס באתונה בלילה
בשבוע הבא יום חמישי 15 לאוגוסט 2019 בשעה 21:00 מוזיאון אקרופוליס באתונה מזמין את הציבור לחצר המוזיאון ויקח אתכם אל מסע מוזיקלי תחת הירח המלא של חודש אוגוסט.
האקרופוליס של אתונה
לאחר שדיווחנו אתמול בקבוצת הפייסבוק שלנו "יוון והאיים" על תקלה במעלית עבור נכים ומוגבלים באתר אקרופוליס באתונה, מדווח משרד התיירות היווני כי המעלית תוקנה.
תיעוד וידיאו של נחיתה נמוכה במיוחד בסקיאתוס
צפו בוידיאו: תיעוד וידיאו דרמטי שהועלה ליוטיוב מציג את אחת הנחיתות הנמוכות ביותר שבוצעו בשדה התעופה הבינלאומי באי היווני סקיאתוס.
משרד התיירות היווני
לאחר רעידת האדמה שהתרחשה באתונה ביום שישי בשבוע שעבר, משרד התיירות היווני פרסם הנחיות למען הבטחון של התיירים במקרה של רעידת אדמה.
תיעוד רעידת האדמה באתונה
רעידת אדמה בעוצמה 5.3 אירעה היום אחר הצהריים (יום שישי, 19.07) בעיר הבירה אתונה. אנשים באתונה נכנסו לפניקה וברחו לרחובות. דווחו על ניתוקי חשמל במספר מוקדים