אלאונורה זוגאנלי

אלאונורה זוגאנלי

אלאונורה זוגאנלי היא זמרת יווניה פופולארית ביוון. נולדה ב-1 לפברואר 1983 בעיר אתונה. אביה, יאניס זוגאנליס הוא זמר, שחקן ומגיש תוכניות טלוויזיה מוכר ביוון ואמה איסידורה סידרי היא שחקנית.

מגיל צעיר מאוד הופיעה כשחקנית בהצגות תיאטרון לילדים וגם כזמרת בשירי ילדים. בבגרותה למדה פיתוח קול ושירה.

בשנת 2004 עשתה את הצעד הראשון שלה בתחום כאשר השתתפה בתחרות שירה של כשרונות צעירים והשתתפה בהקלטת אלבום ראשון עם אמנים נוספים.

בשנת 2008 הוציאה חברת מינוס EMI את אלבום הפלטינה הראשון בשם "אלה" שנכתב על ידי פיליפס פליאטסיקאס, אנטוניס מיצאלוס, ניקוס מורטיס, לינה דימופולו, סאני בלטי, סטארוס לוגרדיס, יאניס כריסטודולופולוס, אופני ציקלון, קוסטס צאנוס, טריפון קונסורליס , אכילס דיאמנטס, לאקיס פאפאדופולוס, מריאנה קרייזי. האלבום כולל את "אלה", "קופסא קא מירסא" ו- "מיקרה וונגליקה".

בשנת 2009 השתתפה בקונצרט גדול בטכנופוליס, ליד נטשה בופיליאו וריטה אנטונופולו ובתוכנית שערך גרסימוס אוונגלטוס ותזמורתו של תמיס קרמורטידיס.

בשנת 2010, Minos-EMI פרסמה את אלבום הזהב השני שלה בשם "Exit 2", שנכתב על ידי לאקיס פאפאדופולוס, סאני באלצי, ניקוס אנטיפאס, ניקוס מוראיטיס, טריפון קוצורליס, אולגה ולאחופולו, ואסיליס גאורילידיס, דימיטריס פאקוס ו- Vassilis Babounis. האלבום כולל "Attiki Odos", "אהבה היא איטית" ו "בפעם השנייה". באותה שנה ביצע את השיר "It's Love" במוזיקה של מינה מאטסה בפסוקים של ויקטוריה היסלופ, שנכללה בפסקול של סדרת הטלוויזיה "האי" ושוחררה על ידי מינוס-EMI.

2011 שוחרר על ידי מינוס-EMI אלבום כפול "איפה סטוס פילוס מו...", הקלטה חיה של קונצרט מול צוקי תיאטרון מלינה מרקורי, עם נטשה בופיליו, קוסטיס מרוויאס, פאנוס מוזוראקי, האימאם באילדי ו קוסטס ליבאדה. בין יתר, הוא כולל את השיר "Ta leme", עיבוד של ההצלחה האיטלקית "VASTARDO" בליריקה יוונית של סאני באלצי. במקביל, השתתפה באלבום הרביעי של הסדרה "לוגוס ראוי" בעריכת יורגוס דאלאראס, מיכאליס קומביוס ו מוקדש אליאס קאצולי עם השיר "תה פוליה טו תקסידוון" דואט עם יורגוס דאלאראס.

2014 שוחרר על ידי חברת מינוס-EMI אלבום כפול בשם "נה מא ת'ימסא קא נא מאגאפאס", הקלטה חיה של קונצרט שקדמו תיאטרון הרודס אטיקוס. הדיסק מורכב remakes ידוע שירים מלינה מרקורי על ידי סופרים כגון מאנוס מאנוס, ניקוס גאצוס תיאודורקיס, אליטיס סטברוס חאריקוס, מיכאל קאקויאניס, תאנוס מיקרוציקוס, קלאוס ציצאני, ברכט ברכט, et קורט וייל באותה שנה השתתפה בקונצרט יורגוס דאלארס באולם הקונצרטים של אתונה, שכותרתו "שירה במוזיקה של מיקיס תיאודורקיס" תוך סיור הקיץ תחת הכותרת "כוח שלך, כוחי ...".

ב-14 למרץ 2019 תופיע לראשונה בישראל במוזיאון תל אביב לאומנות.


שירים מובחרים של אלאונורה זוגאנלי

שתפו לחברים והשאירו תגובה