השקעה באתונה

אתונה בירתה של יוון היא מקום מעולה עבור השקעה אשר יכולה להניב תשואה מכובדת עבור המשקיעים. זוהי עיר פעילה המשלבת תיירות ומסחר וכוללת היסטוריה עשירה, ארכיטקטורה ייחודית וחיי לילה פעילים לכן אתונה כיום היא אחת מיעדי התיירות הפופולאריים ביוון ואף באירופה.

תנועת התיירים ביוון עולה משנה לשנה ועומדת כיום מעל 5 מיליון תיירים המבקרים באתונה בכל שנה. עובדה זאת יחד עם ירידת המחירים בנדל"ן שהתרחשה בשנים האחרונות עקב המשבר הכלכלי שפקד את יוון וגם התפרצות מגפת הקורונה הגדילה באופן דרמטי את ההשקעה של נדל"ן למגורים ולמסחר באתונה.

משקיעים מכל רחבי העולם ממנים פרויקטים באתונה ובאזורי אטיקה הסובבים אותם ובוחרים להשקיע ברכישה של נכסים שונים ביניהם:

  • נכסים מסחריים במרכז העיר אתונה, בפיראוס וגם פרברי החזית הדרומית של החוף והפרברים הצפוניים של העיר.
  • נכסי מגורים היושבים על החוף או בצמוד לקו החוף הימי ומשמשים את המשקיעים כבתי נופש עבורם ועבור בני משפחותיהם.
  • רכישה של בתים ודירות ישנות באזור אתונה, שיפוצים ומכירתם או השכרתם עבור השקעה.

מדוע כדאי להשקיע בנדל"ן באתונה?

בהשוואה למחירי הדירות בארץ שדירה ממוצעת עולה כאן כ-1.3 מיליון ש"ח, באתונה מחיר ממוצע של דירה עומד על כ-100,000 אירו בלבד! תחשבו מה הכסף שלכם יכול לקנות במחיר הזה. אתונה מציעה למשקיעיה מגוון רחב של נכסי נדל"ן במחירים נמוכים במיוחד ביחס לשוק הנדל"ן בישראל.

משקיע יכול למצוא הצעות משמעותיות הן בבניינים חדשים והן ישנים באזורים שונים של מחוז אטיקה. אם אתה מעוניין לרכוש נכס למגורים בחוף באתונה, או נכס למגורים או מסחר במרכז העיר - אפשר לסמוך על מגוון רחב של בתים למכירה שיספקו כל משקיע - בין אם הוא גדול או קטן.

גם עבור מגורים, יוקר המחיה באתונה הם מהנמוכים באירופה. אתונה היא עיר בירה אירופאית מודרנית עם עלות מחיה נמוכה בהשוואה לערים אחרות ברחבי אירופה. כאן אפשר למצוא שירותים באיכות הגבוהה ביותר ומוצרים מעולים - והכל במחירים נוחים במיוחד. לכן אין זה מפתיע שבשנים האחרונות גם אתונה הפכה ליעד די פופולרי לתיירות רפואית.

עיר תוססת עם אפשרויות בלתי מוגבלות: אתונה היא עיר תוססת מאוד עם מבחר רחב באוכל, בילויים, ספורט ואירועי תרבות. תיאטראות, בתי קולנוע, מקומות קונצרטים, אירועי ספורט, פסטיבלים, כנסים, מוסדות חינוך, מועדונים, מסעדות - ניתן למצוא כל דבר שאפשר לדמיין או לאחל לבידור ולבילוי בבירה.

אתונה היא אחת הערים הבטוחות באירופה. התושבים המקומיים מסבירי פנים וחביבים, עדיין יש תחושה של קהילה בשכונות המקומיות ורמות הפשיעה נמוכות למדי. לכל מי שמעוניין בהשקעות נדל"ן, אתונה ואטיקה הן אופציות בטוחות, המבטיחות רווחים בטוחים ורווח גבוה, במיוחד בהשוואה לערי בירות אירופיות אחרות. לשוק עדיין יש הצעות רבות, במחירים נמוכים ושולי רווח גבוהים למדי.