מלונות באתונה


אתונה היא אחד מייעדי התיירות המובילים ביוון ובה גם נמצאים מקומות ארכיאולוגיים פופולאריים ומוכרים. אחד מהמקומות הפופולאריים והמוכרים באתונה הוא מבנה האקרופוליס, המקדש של זאוס, האיצטדיון האולימפי, אגורה הקדומה ורבים אחרים.

חוץ ממקומות הארכיאולוגיה והמבנים העתיקים הקיימים באתונה יש מקומות מאוד מעניינים ושווים לביקור ברחבי אתונה. מבין המקומות המומלצים לביקור הם רובע הפלאקה ורובע מונאסטיראקי שם תוכלו למצוא מבחר מסעדותת וטברנות וגם מגוון רחב של חנויות שונות. אתם יכולים להנות מקניות באתונה ומקומות כמו קולונאקי בהם קיימים חנויות בוטיק מציעים מגוון רחב של מוצרים כוללל הרבה חנויות אופנה ובגדים.

יש גם חופים מעולים בקו החוף הדרומי, מפאלירו ואלימוס מובילים לקראת סוניון. אזורי החוף של פאלירו וגליפדה הם מקומות מאודד מעניינים ולכולם יש אזורי מרינות. באיזה אזור של אתונה שתבחר להיות, תוכל להגיע לכל מקום בעיר על ידי הרכבת התחתית, אוטובוס ומוניות.Booking.com

באתונה תוכל למצוא מגוון רחב של בתי מלון. המלונות באתונה מחולקים לקטגוריות שונות כאשר מלונות 5 הכוכבים הם היקרים ביותר, 4 כוכבים מתאימים לקטגוריה A, 3 כוכבים לקטגוריה B וכך הלאה. אבל ההבדל בקטגוריות לא תמיד אומר שהמלון הוא פחות טוב ממלון אחר שנמצא בקטגוריה הגבוהה יותר.

הדבר החשוב ביותר בבחירת מלון באתונה הוא המיקום. זה תלוי בסוג הטיול ובמה שרוצים לעשות אבל רוב המטיילים בוחרים במלון הנמצא במרכז אתונה. אנו ממליצים להיות במרכז העיר, סמוך לפלקה, משם תוכלו ללכת אל כל אזורי הבילוי והאתרים החשובים של אתונה.

מציג את כל המלונות המומלצים באתונה

מלון סופיטל אתונה

מלון סופיטל אתונה

מלון סופיטל אתונה הינו מלון יוקרה בדירוג 5 כוכבים הממוקם בסמוך אל שדה התעופה הבינלאומי של אתונה. חדרי המלון אטומים לרעש, מאובזרים ובעיצוב מודרני.

מלון דיוואני פאלאס אקרופוליס

מלון דיוואני פאלאס אקרופוליס

מלון דיוואני פאלאס אקרופוליס הינו מלון 5 כוכבים הנמצא באחד המקומות הטובים ביותר באתונה, ברחוב שקט ובמרחק הליכה קצר אל האתרים ההיסטוריים.

מלון רויאל אולימפיק

מלון רויאל אולימפיק

מלון רויאל אולימפיק הינו מלון יוקרתי בדירוג 5 כוכבים הממוקם בלב אתונה, מול מקדש זאוס ובמרחק הליכה קצר מהאקרופוליס ומאזורי הקניות המרכזיים של אתונה.

מלון הילטון אתונה

מלון הילטון אתונה

מלון הילטון אתונה הוא מלון יוקרתי 5 כוכבים הממוקם בסמוך לאולם הקונצרטים באתונה והוא בעצמו מהווה ציון דרך בעיר. המלון הוקם בשנת 1963 ושופץ לחלוטין ב2004.

מלון גראנד ברטאן

מלון גראנד ברטאן

מלון גראנד ברטאן הוא מלון יוקרתי בדירוג 5 כוכבים הממוקם במרכז אתונה סמוך לכיכר סינטגמה ונחשב לאחד מהמלונות היוקרתיים ביוון ובאירופה.

מלון קינג ג'ורג'

מלון קינג ג'ורג'

מלון קינג ג'ורג' הינו מלון יוקרה 5 כוכבים הממוקם בכיכר סינטגמה באתונה. נמצא במיקום מצויין, צמוד אל מלון גראנד ברטאן בלב ליבה של העיר אתונה.

1 2 3