ספאטה

ספאטה (Spata) היא עיירה הנמצאת במרחק 20 ק"מ ממרכז אתונה. סמוך לעיירה נמצא נמל התעופה הבינלאומי של אתונה. יש המייחסים את העיירה כחלק משכונה של העיר אתונה.

בעיירה תוכלו למצוא מספר מתחמי קניות בהם קניון עודפים בשם Designer Outlet Athens בו תמצאו מגוון חנויות עודפים של מותגי האופנה המובילים. קניון נוסף הנמצא בסמוך אליו הוא קניון סמארט פארק (Smart Park Shopping Mall).

גן החיות אטיקה (Attica Zoological Park) נמצא גם הוא בעיירה והוא אחד מגני החיות הגדולים ביוון.

אחת האטרקציות המרכזיות בספאטה היא מקדש ארטמיס, שנמצא ממש מחוץ לעיר. מקדש עתיק זה מתוארך למאה ה-6 לפני הספירה והוקדש לאלה ארטמיס, אלת הפטרון של ספאטה. המקדש נמצא כעת בהריסות, אך עמודיו המרשימים וחריטות האבן שלו עדיין עומדים כעדות למשמעותו ההיסטורית.

אטרקציה פופולרית נוספת בספאטה היא Metropolitan Expo, מרכז כנסים גדול המארח מגוון תערוכות, כנסים ואירועים לאורך כל השנה. המרכז ממוקם ליד נמל התעופה הבינלאומי של אתונה, מה שהופך אותו למיקום נוח עבור נוסעים עסקיים ומבקרים כאחד.

בנוסף לאטרקציות ההיסטוריות והתרבותיות שלה, ספאטה כוללת גם מרכזי קניות, מסעדות ובתי קפה. המבקרים יכולים ליהנות ממטבח יווני מסורתי ולטעום יינות מקומיים, כמו גם לחקור את הרחובות והחנויות המקסימים של העיירה.

סיור וידיאו בעיירה ספאטה

מלונות ובתי אירוח מומלצים

מטיילים מבקרים בספאטה רק עבור מרכזי הקניות, הקניונים וגן החניות בעיירה. אנו נמליץ לבחור במלון הנמצא במיקום מרכזי בעיר אתונה, ראו עמוד מלונות מומלצים באתונה באתרנו.

אם אתם מחפשים מלון הקרוב אל נמל התעופה אז נמליץ לבחור במלון סופיטל אתונה ⭐⭐⭐⭐⭐ שנמצא במרחק הליכה ממש מול הטרמינל.