סיור באקרופוליס במציאות מדומה

איך זה מרגיש לצפות ביוון העתיקה? לא רק לראות את מה שעדיין עומד על ציביליזציה עתיקה, אלא לראות את כל מה שהיה בתקופה העתיקה. עכשיו ניתן לעשות זאת.

באמצעות טכנולוגיה חדישה יצרו מחדש את פלאי אתונה העתיקה בפרטים יוצאי דופן במציאות הווירטואלית. אין לנו מכונת זמן לחזור לתקופה הזו אבל הטכנולוגיה מאפשרת לנו להציע את החוויה שבכך באמצעות משקפי מציאות מדומה.

סיור באקרופוליס עם משקפי מציאות מדומה

באמצעות משקפי המציאות המדומה של החברה, תוכלו לעשות מה שלא נעשה במשך אלפי שנים, ולראות את הפאר האמיתי של אתונה העתיקה כמו שכל אתונאי היה יכול לחוות בתקופה העתיקה. חקרו את האקרופוליס, האגורה האתונאית, מקום הולדתם של המשחקים האולימפיים המודרניים בכל תפארתם ותפארתם המקורית.

חוויית המציאות המדומה היא לא רק מבדרת ומהנה אבל מבוססת לחלוטין על עובדות היסטוריות. כל פרט במציאות הווירטואלית הוא מדויק מבחינה היסטורית, לאחר שנחקר באופן ממצה ומבוסס על ראיות ארכיאולוגיות. עם המציאות המדומה הזו, ניתן להפוך את העבר לחלק מההווה.

מידע על הסיור

גלו את הפלאים העתיקים של האקרופוליס וצפו בשקיעת השמש מעל אתונה. במהלך הסיור לא רק שתהיו בסיור מודרך בגבעת האקרופוליס אלא תוכלו לחוות את התקופה העתיקה באמצעות משקפי המציאות המדומה. ראו מה פריקלס וסוקראטס היו רואים לפני אלפי שנים באמצעות מציאות מדומה. מתוך 8 נקודות מבט שונות, הביטו אל האקרופוליס וצפו בפלאים רבים כפי שהיו לפני 2000 שנה, בפירוט היסטורי מלא.

המדריך המומחה שלך ייקח אותך צעד אחר צעד באמצעות טכנולוגיית המציאות הווירטואלית אל תוך תובנת ההיסטוריה הארוכה של פלאים עתיקים בעת העתיקה. ולאחר מכן, חזרו לעולם המודרני בצפיה של השקיעה מהגבעה של האקרופוליס. אתונה המודרנית והאקרופוליס העתיק מחכים לכם שתראו במו עיניכם מה שרק יכולתם לדמיין עד כה.

הסיור ייערך בסביבת האקרופוליס במשך שעתיים על ידי מדריכים מקצועיים, מנוסים ומוסמכים. תקבלו גם בקבוק מים.

מחירים והזמנת השירות

הסיור נעשה בקבוצות של 2 - 8 אנשים.

המחיר מתחיל מ-45 אירו לילדים ונוער מתחת לגיל 18 ו-55 אירו לאדם בוגר.

צרו איתנו קשר ואנו נקשר אותכם עם החברה שמפעילה את הסיורים