שופינג באתונה

אם אתם חובבי שופינג אז אתונה היא המקום הנפלא בו תוכלו למצוא בו מגוון רחב של חנויות מכל הסוגים ובכל התקציבים החל משווקים וחנויות קטנות ועד לחנויות יוקרה בינלאומיות של המותגים המובילים. באתונה תוכלו למצוא הכול, מלבוש ותכשיטים ועד לפסלי נוי, עבודות יד שונות בייצור מקומי, מזכרות שונות ועוד.

עבור פריטי לבוש מומלץ לבקר ברחוב ארמו באתונה אליו ניתן להגיע דרך כיכר סינטגמה הנמצאת במרכז העיר.

אזורי הקניות העיקריים באתונה

פלאקה היא השכונה הפופולארית ביותר בעיר הבירה היוונית והיא כוללת מגוון חנויות שונות ביניהם חנויות המוכרות פריטי מזכרות, חנויות תכשיטים וגלריות אומנות.

מונאסטיראקי ידועה בשווקים שלה ובמיוחד בשוק הפשפשים הפעיל בימי ראשון בו נמכרים מוצרי יד שניה שונים ביניהם בגדים, ספרים, תקליטי ויניל ושעונים עתיקים.

קולונאקי ממוקם למרגלות הר ליקבטוס, זהו אחד האזורים הטובים ביותר לעשות בו קניות באתונה, במיוחד אם אתם מחפשים חנויות יוקרה. רחובותיה מצופים בבוטיקים יפים בבעלותם של מעצבים יוונים מפורסמים.

קיפיסיה היא שכונה יוקרתית ואמידה הכולל מגוון חנויות בוטיק יוקרתיות. במידה ואתם מחפשים חנויות יוקרה ויש לכם את התקציב המתאים אז זהו המקום בשבילכם.

סיור וידיאו במונאסטיראקי ורחוב ארמו באתונה הכולל מדרחוב עם מגוון חנויות

חנויות תכשיטים

באתונה תוכלו למצוא מגוון רחב של חנויות תכשיטים. ישנם גם תכשיטי עבודת יד בייצור מקומי וכאלה הקיבלו השראה מתכשיטי יוון העתיקה, בהחלט תכשיטים ייחודיים ובעלי ערך במיוחד כאלה שישמשו כמזכרת ויוכלו להזכיר לכם את טיולכם ביוון בעתיד.