בלוג

עין הרע או כפי שנקראת ביוונית: "קאקו מאטי" היא מעין אנרגיה שלילית שמאמינים שיכולה לעבור לאדם מהסתכלות או קנאה של אדם אחר.
שמות הפחדים שמקורם ביוונית
פוביה הוא מצב של פחד או רתיעה הנובע מאובייקט או סיטואציה ומכניסה את האדם החווה אותה להיסטריה. יש לא מעט סוגים של פוביות ושמותיהם של רובם מקורם בשפה היוונית.
ברצונכם לבקר במלון יוקרה בלב ליבה של יוון ולא יודעים באיזה מלון לבחור? בפוסט זה נרכז עבורכם את מלונות היוקרה הטובים ביותר באתונה, הבירה הנצחית של יוון.
העולם היווני חוגג 10 שנות פעילות
העולם היווני חוגג 10 שנות פעילות מאז הקמתו בשנת 2007 על ידי יוסי אהרון. האתר ממשיך כיום בפעילות איתנה ושואף להציע שירותים נוספים לגולשיו.
ציור הקיר הינשוף של אתונה
גרפיטי שצוייר על גבי קיר של בית נטוש באתונה כובש את הרשת והפך לויראלי ברחבי העולם באינטרנט. הגרפיטי זכה לכינוי "הינשוף של אתונה".
שבירת צלחות ביוון הוא מנהג נפוץ במיוחד בטברנות המקומיות. נהוג לראות לעיתים יוונים השוברים צלחות במועדונים ובטברנות של יוון, כנסו וגלו מהיכן המנהג הגיע.
חנות מזכרות ביוון
לאחר חופשתכם ביוון תרצו לשמור כמה מזכרות כדי לזכור את הטיול והחוויות שלכם. חוץ מתמונות וסרטונים שלקחתם, הייתם רוצים כמה חפצים מוחשיים.
צילום מסך של אתר העולם היווני
אנו שמחים להשיק את אתרנו החדש! השקענו בתחילת שנה שעברה זמן וכסף רב על מנת לשפר את אתרנו. הקפדנו לשמור על עיצובו המקורי של האתר אך שדרגנו רבות את בסיס האתר,