מורה לבוזוקי

יוסי אהרון - מוזיקאי, נגן ומורה לבוזוקי - מחבר ספר "קסם הבוזוקי"

יוסי אהרון - בעלים ומייסד של העולם היווני; מוזיקאי ונגן בוזוקי וירטואוז;
התחיל את דרכו המוזיקלית בגיל צעיר. למד את רזי הרבטיקו בעיר סלוניקי שביוון וגר שם מספר חודשים.
מחבר הספר "קסם הבוזוקי" ומורה לבוזוקי המלמד בשיטת לימוד נגינה יחודית אותה רכש ממורו ביוון. כיום נחשב לאחד מנגני הבוזוקי הטובים בישראל ומוכר גם בחו"ל בזכות סגנון נגינתו הייחודית.

אודות יוסי אהרון ושיטת הלימוד בה הוא מלמד

המוזיקאי ונגן הבוזוקי יוסי אהרון מלמד ונותן שיעורים פרטיים בבוזוקי בשיטה יחודית אותה למד ביוון. יוסי אהרון מקבל תלמידים גם ללא ידע מוזיקלי כלל שמעוניינים ללמוד לנגן בבוזוקי. הוא מלמד את התיאוריה המוזיקלית הכוללת קריאת תווים וחידוד השמיעה המוזיקלית של התלמיד.

הוא גם נותן שיעורים לתלמידים מתקדמים ומלמד טכניקות נגינה שונות שחלקם יחודיות רק לו וגם מלמד את תורת האלתור המיועדת לתלמידים מתקדמים הכוללת את ה"טקסימי", האלתור המוזיקלי המקדים שמבוצע בבוזוקי. בנוסף, הוא מלמד את השירה היוונית כולל דיקציה והקפדה על הגייה נכונה של המילים. ניתן לבחור שירים ונעימות על פי בחירת התלמיד.

המלצות מתלמידים

"... מילדות תמיד חלמתי לנגן על בוזוקי עוד כשהייתי שומע יוונית בבית הורי ויוסי הגשים את חלומי. החלתי לקחת שיעורי לימוד בוזוקי אצלו והגעתי אליו ללא ידע מוזיקלי כלל ואני חייב לאמר לזכותו שהתקדמתי ולמדתי ממנו הרבה. הוא לימד אותי תווים וסולמות והיה מאוד סבלני ותמיד עודד אותי להתקדם. ...."

"ליוסי נגן הבוזוקי הענק. קיבלתי הזדמנות גדולה להיות אחד מתלמידך. היה לי כיף מאוד בשיעורים אתך. היית סובלני ותמיד עזרת בדברים שהתקשתי לבצע גם כשהיה צריך לחזור על זה שוב ושוב. מודה לך מאוד וממליץ לכל מי שמחפש מורה לבוזוקי לפנות אליך ..."

לימוד בוזוקי עם מורה פרטי

במסגרת לימודי המוזיקה היוונית שלנו אנו מציעים מספר תוכניות לימוד הכוללת שיעורי לימוד נגינה בבוזוקי. לראשותנו עומדים מספר מורים ביניהם המוזיקאי ונגן הבוזוקי יוסי אהרון עם ניסיון רב בהוראה ולימוד נגינה בבוזוקי עם שיטת לימוד ייחודית אותה רכש ביוון.

כיצד לבחור את המורה הנכון

לימוד בוזוקי עם מורה חשוב מאוד במיוחד לחלק המעשי. אנשים בארץ מציגים את עצמם כאל "מורים" לבוזוקי גם כאשר הם לא יודעים לנגן בכלי בצורה נכונה.

נגינה בבוזוקי דורשת לדעת את טכניקת הנגינה הנכונה. נגנים רבים עוברים מגיטרה אל בוזוקי וחושבים שהם יכולים לנגן ולשלוט בכלי אבל בסופו של דבר הם לא יודעים לנגן בטכניקת הנגינה הנכונה.

מורים כאלה ללא ניסיון יכולים לפתח אצל תלמידים טכניקות נגינה שגויות שנהפכות להרגל ובכך הורסות ומקשות על התלמיד בהמשך לימוד הנגינה. מורה לבוזוקי טוב צריך לצבור ידע וניסיון לפני שהוא מלמד בעצמו.

פרטים והרשמה ללימוד נגינה בוזוקי

-- בשלב זה אנו לא מקבלים תלמידים חדשים -- מומלץ להירשם אל הלימוד המקוון באתרנו

תלמידים חדשים יתקבלו בברכה. אתם מוזמנים לצור אתנו קשר דרך טופס יצירת הקשר באתר האינטרנט שלנו.