מורה לבוזוקי

יוסי אהרון - מוזיקאי, נגן ומורה לבוזוקי - מחבר ספר "קסם הבוזוקי"

יוסי אהרון
יוסי אהרון

יוסי אהרון - בעלים ומייסד של העולם היווני; מוזיקאי ונגן בוזוקי וירטואוז;
התחיל את דרכו המוזיקלית בגיל צעיר. למד את רזי הרבטיקו בעיר סלוניקי שביוון וגר שם מספר חודשים.
מחבר הספר "קסם הבוזוקי" ומורה לבוזוקי המלמד בשיטת לימוד נגינה יחודית אותה רכש ממורו ביוון. כיום נחשב לאחד מנגני הבוזוקי הטובים בישראל ומוכר גם בחו"ל בזכות סגנון נגינתו הייחודית.

אודות יוסי אהרון ושיטת הלימוד בה הוא מלמד

המוזיקאי ונגן הבוזוקי יוסי אהרון מלמד ונותן שיעורים פרטיים בבוזוקי בשיטה יחודית אותה למד ביוון. יוסי אהרון מקבל תלמידים גם ללא ידע מוזיקלי כלל שמעוניינים ללמוד לנגן בבוזוקי. הוא מלמד את התיאוריה המוזיקלית הכוללת קריאת תווים וחידוד השמיעה המוזיקלית של התלמיד. הוא גם נותן שיעורים לתלמידים מתקדמים ומלמד טכניקות נגינה שונות שחלקם יחודיות רק לו וגם מלמד את תורת האלתור המיועדת לתלמידים מתקדמים הכוללת את ה"טקסימי", האלתור המוזיקלי המקדים שמבוצע בבוזוקי. בנוסף, הוא מלמד את השירה היוונית כולל דיקציה והקפדה על הגייה נכונה של המילים. ניתן לבחור שירים ונעימות על פי בחירת התלמיד.

המלצות מתלמידים

"... מילדות תמיד חלמתי לנגן על בוזוקי עוד כשהייתי שומע יוונית בבית הורי ויוסי הגשים את חלומי. החלתי לקחת שיעורי לימוד בוזוקי אצלו והגעתי אליו ללא ידע מוזיקלי כלל ואני חייב לאמר לזכותו שהתקדמתי ולמדתי ממנו הרבה. הוא לימד אותי תווים וסולמות והיה מאוד סבלני ותמיד עודד אותי להתקדם. ...."

"ליוסי נגן הבוזוקי הענק. קיבלתי הזדמנות גדולה להיות אחד מתלמידך. היה לי כיף מאוד בשיעורים אתך. היית סובלני ותמיד עזרת בדברים שהתקשתי לבצע גם כשהיה צריך לחזור על זה שוב ושוב. מודה לך מאוד וממליץ לכל מי שמחפש מורה לבוזוקי לפנות אליך ..."

פרטים והרשמה ללימוד נגינה בוזוקי

-- בשלב זה אנו לא מקבלים תלמידים חדשים -- מומלץ להירשם אל הלימוד המקוון באתרנו

תלמידים חדשים יתקבלו בברכה. אתם מוזמנים לצור אתנו קשר דרך טופס יצירת הקשר באתר האינטרנט שלנו.