לימוד בוזוקי

בוזוקי הינו כלי נגינה יווני בעל צלילים משכרים שרבים חפצים ללמוד לנגן בו, ניתן ללמוד בלימוד עצמי בעזרת ספרים ותקליטורי לימוד או עם מורה פרטי בלימוד אישי ואינדיבדואלי.

שיעורי לימוד בוזוקי באתרנו חדש!

האתר העולם היווני שמח להשיק שיעורי לימוד בוזוקי מקוונים דרך אתר האינטרנט שלנו. תכני לימוד הבוזוקי באזור המנויים כולל עשרות שיעורי לימוד הכוללים את יסודות לימוד הנגינה בכלי ואת כל הידע התיאורטי הנחוץ כולל לימוד התאוריה המוזיקלית, אקורדים, סולמות יוונים ובנוסף צפייה באקורדים של שירים יוונים במאגר השירים באתרנו. מידי תקופה מועלים פרקים חדשים ומתווספים אקורדים נוספים למאגר השירים. הגישה לשיעורי הבוזוקי ניתנת אך ורק לבוחרים במינוי המשודרג.

לפרטים נוספים והרשמה אל אזור המנויים באתרנו (וודאו כי אתם בוחרים במנוי השנתי המשודרג שכולל גישה אל שיעורי הבוזוקי והאקורדים)

לימוד בוזוקי בצורה עצמאית

תלמידים המעוניינים ללמוד לנגן בבוזוקי בצורה עצמאית יכולים לרכוש את הספר "קסם הבוזוקי" הכולל את כל יסודות לימוד הנגינה בבוזוקי כולל לימוד התיאוריה המוזיקלית, לימוד תווים, הסולמות היוונים, אקורדים ועוד נושאים רבים הכלולים בו.

לימוד בוזוקי עם מורה פרטי

במסגרת לימודי המוזיקה היוונית שלנו אנו מציעים מספר תוכניות לימוד הכוללת שיעורי לימוד נגינה בבוזוקי. לראשותנו עומדים מספר מורים ביניהם המוזיקאי ונגן הבוזוקי יוסי אהרון עם ניסיון רב בהוראה ולימוד נגינה בבוזוקי עם שיטת לימוד יחודית אותה רכש ביוון.

-- בשלב זה אנו לא מקבלים תלמידים חדשים -- מומלץ להירשם אל הלימוד המקוון באתרנו

מורה לבוזוקי - לחצו כאן כדי לקרוא עוד

לימוד בוזוקי עם מורה - כיצד לבחור את המורה הנכון

לימוד בוזוקי עם מורה חשוב מאוד במיוחד לחלק המעשי. אנשים בארץ מציגים את עצמם כאל "מורים" לבוזוקי גם כאשר הם לא יודעים לנגן בכלי בצורה נכונה. נגינה בבוזוקי דורשת לדעת את טכניקת הנגינה הנכונה. נגנים רבים עוברים מגיטרה אל בוזוקי וחושבים שהם יכולים לנגן ולשלוט בכלי אבל בסופו של דבר הם לא יודעים לנגן בטכניקת הנגינה הנכונה. מורים כאלה יכולים לפתח אצל תלמידים טכניקות נגינה שגויות שנהפכות להרגל ובכך הורסות ומקשות על התלמיד בהמשך לימוד הנגינה. מורה לבוזוקי טוב צריך לצבור ידע וניסיון לפני שהוא מלמד בעצמו.