כריסמס בקפריסין

בעונת החורף תוכלו לשכוח מימים גשומים, קרים ומדכאים ולמצוא תקופה פעילה ומלאת חיים באי הקרוב אלינו קפריסין שנמצא במרחק של כ-45 דקות טיסה מישראל.

באי קפריסין לא מעט בתי מלון איכותיים וגם אטרקציות, חנויות, מסעדות ומקומות בילוי שינעימו את ביקורכם באי. בעונת החורף בקפריסין ניתן להנות גם מאתרי סקי הכוללים מגוון פעילויות שונות.

בחורף אין את העומס של התיירים וניתן להנות ממקומות שלווים ושקטים אבל בתקופת הכריסמס ניתן להרגיש איך המקומות שוקקים חיים ואיך התושבים חוגגים את חג המולד עם אירועים ופעילויות שונות.

צפו בוידיאו המציג את האי קפריסין בתקופת הכריסמס

אירועי הכריסמס בקפריסין

בעיר לימסול ברחוב אנקסרטיסיאס שהוא אזור הקניות הראשי, מתקיימים אירועים שונים במהלך תקופת הכריסמס. תוכלו להנות גם מהדוכנים השונים בשוק המקומי.

ב-7 לדצמבר במרינה של לימסול מתקיים פסטיבל גדול עם מגוון פעילויות לילדים ודוכנים שונים. תוכלו להנות גם מארוחה באחת מהמסעדות הטובות שנמצאות בסביבת המרינה.

בכיכר אלפתריה בעיר ניקוסיה מתקיימות פעילויות רבות במהלך הכריסמס. החל מה-30 בנובמבר ועד ל-6 בינואר תוכלו לראות את רחובות העיר מוארים ומקושטים באווירת הכריסמס.

גם בלרנקה מתקיימים אירועי כריסמס ברחבי העיר ובכיכרות הראשיים. רחובות העיר מקושטים ומוארים ומוצבים עצי חג המולד במקומות שונים בעיר.