מתחיל לילמוד בוזוקי מבקש יעוץ

דף הבית פורומים בוזוקי מתחיל לילמוד בוזוקי מבקש יעוץ

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    דוד
    אורח

שלום לכולם אני מבקש את עזרתכם אין לי שום ידע בנגינה ביכלל
    אבל אני מאוהב בבוזוקי ובצלילים והחלטתי לילמוד
    אשמח לקבל יעוץ והכונה
    תודה

יוסי אהרון
    מנהל בפורום

שלום לך דוד וברוך הבא לקהילתנו!
    מצטער שלקח לי זמן להשיב להודעותיך, כפי שאמרתי בעבר אני מתייחס ורואה את כל הודעותיכם אבל יש תקופות בהם אני מאוד עסוק ואין באפשרותי להשיב לכל הגולשים באופן מיידי.

האם כבר רכשת בוזוקי?

לגבי לימוד הנגינה בבוזוקי, ראה תשובה שכתבתי לאחד מחברי הפורום לפני כמה ימים: לימוד נגינה בבוזוקי
    אני מציע שתרכוש לפני את כלי הנגינה ואחרי זה תתחיל ללמוד.

דוד
    אורח

יוסי שלום
    קניתי בוזוקי למתחילים
    איפה אפשר לירכוש את הספר והאם אתה מלמד?
    ואם לא אולי לך יש על מי להמליץ
    האם יש דיסק dvd בעיברית שאפשר לילמוד דרכו?
    תודה דוד

יוסי אהרון
    מנהל בפורום

שלום דוד,
    אפשר לרכוש את הספר בצורה מקוונת דרך טופס ההזמנה באתר האינטרנט שלנו. לשאלתך, אני אכן מלמד נגינה בבוזוקי כבר מספר שנים באופן אישי באזור המרכז אבל כרגע בחרתי לא לקבל תלמידים חדשים מכיוון שאני נמצא כעת בתקופה מאוד לחוצה ולא נשאר לי זמן פנוי ללמד תלמידים נוספים. אני לא מכיר אישית מורי נגינה לבוזוקי בארץ שאוכל להמליץ לך עליהם. לשאלתך על לימוד נגינה בבוזוקי דרך DVD, האמת ששקלתי זאת בעבר, בעתיד הקרוב יכול להיות שאוציא אבל כרגע לא אוכל להבטיח שום דבר לגבי זה. לגבי הספר, הספר לא מיועד רק ללמידה עצמאית אלא גם כמקור עזר ללמידה עם מורה נגינה או בקבוצה. כדי ללמוד לנגן בבוזוקי חייב לדעת את החומר התיאורטי שכולל את התיאוריה המוזיקלית, תווים, מרווחים, מודוסים יווניים (סולמות מוזיקליים), אקורדים, תאקסימי, טרנספוזיציה ועוד הרבה פרקים חשובים הכלולים בספר. אין אפשרות למורה להעביר את החומר התיאורטי לתלמיד בדרך אחרת אלא אם כן הוא ישב ויכתוב בכל שיעור כל חלק מחומר הלימוד, לדוגמה מודוס או סולם מוזיקלי שצריך ללמוד, דבר שכמובן לא יהיה אפשרי וגם אם יש מורה שיסכים לזה הוא יעשה זאת על חשבון הזמן המוקצב בשיעור הנגינה.

יוסי אהרון – נגן בוזוקי ומחבר הספר קסם הבוזוקי

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.