"לומדים בוזוקי" – תוכנת לימוד בוזוקי למחשב

דף הבית פורומים בוזוקי "לומדים בוזוקי" – תוכנת לימוד בוזוקי למחשב

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    יוסי אהרון
    מנהל בפורום

"לומדים בוזוקי" – תוכנת לימוד בוזוקי למחשב חדש ובלעדי!

חדש! "לומדים בוזוקי", תוכנת לימוד ייחודית הכוללת שיעורי בוזוקי בוידיאו בהנחיית המוזיקאי ונגן הבוזוקי יוסי אהרון. בפרק הראשון כלולים הנושאים הבאים: הכרת הבוזוקי, כיוון הבוזוקי, אחיזת הבוזוקי, אחיזת המפרט, תרגילים שונים לאימון האצבעות ולאימון היד הפורטת. ובנוסף: לימוד השיר "Fragosiriani" ונעימת הזבקיקו "Zebekiko tis evdokias". כל שיר מנוגן עם המקצב, במהירות איטית וכולל קטעי לימוד בוידיאו. קטעי הוידיאו מצולמים ממספר זוויות צילום שונות.

לפרטים נוספים והזמנות, התקשרו למוקד ההזמנות הטלפוני שלנו: 04-6796240
    לדף המוצר בחנות המקוונת: לחצו כאן , מק"ט: 0108

גליקריה
    אורח

יא סאס יוסי קה קאלי מרה סאס,

ט''ה איט''לה נה סאס פו קאטי, בראבו סאס קה אפכ''ומה, קאלי אפטיכ''יה סאס קה קאלי טיכ''י.
    אי כ''ארומנו פולי נה אקוסו פו סה אכ''יס נה מאט''י בוזוקי.

אני שמחה מאוד שכתבת את התוכנה ללימוד בוזוקי, ושיהיה לך המון הצלחה ובמזל טוב.

קאלו סבאטו סה אולוס.

גדעון
    אורח

שבוע טוב וברכות על הוצאת הדיסק!
    אני חבר חדש כאן בפורום
    יש לי כבר בוזוקי ועכשיו אני מעונין להתחיל ללמוד
    זה מתאים גם לאנשים כמוני ללא ידע קודם?
    אני לא יודע את התוים והצלילים

יוסי אהרון
    מנהל בפורום

ציטוט (טריפונס @ May 14 2010, 08:31 AM)
    יא סאס יוסי קה קאלי מרה סאס,

ט''ה איט''לה נה סאס פו קאטי, בראבו סאס קה אפכ''ומה, קאלי אפטיכ''יה סאס קה קאלי טיכ''י.
    אי כ''ארומנו פולי נה אקוסו פו סה אכ''יס נה מאט''י בוזוקי.

אני שמחה מאוד שכתבת את התוכנה ללימוד בוזוקי, ושיהיה לך המון הצלחה ובמזל טוב.

קאלו סבאטו סה אולוס.
    [/quote]

אפחריסטו פולי 🙂

יוסי אהרון
    מנהל בפורום

ציטוט (גדעון @ May 16 2010, 01:37 PM)
    שבוע טוב וברכות על הוצאת הדיסק!
    אני חבר חדש כאן בפורום
    יש לי כבר בוזוקי ועכשיו אני מעונין להתחיל ללמוד
    זה מתאים גם לאנשים כמוני ללא ידע קודם?
    אני לא יודע את התוים והצלילים
    [/quote]

שלום גדעון וברוך הבא, לשאלתך,
    הפרק הראשון של "לומדים בוזוקי" מתאים במיוחד לתלמידים המתחילים. בפרק אני מסביר ומלמד את הנושאים החשובים: הכרת הבוזוקי וחלקיו, השוואה בין בוזוקים שונים, כיוון הבוזוקי, אחיזת הבוזוקי, אחיזת המפרט, פריטה נכונה, תרגילים לאימון האצבעות ואימון היד הפורטת ולבסוף שיר ונעימה. כפי שכבר כתבתי בעבר בפורום, חשוב ללמוד את התיאוריה המוזיקלית והסולמות המוזיקליים – כל זה נמצא בספר שכתבתי "קסם הבוזוקי". יחד עם הספר זה יכול להוות תחליף מושלם למורה וזו הסיבה שהוצאתי את תוכנת הלימוד. לאור הביקוש בשיעורי הבוזוקי, אין לי את הזמן לקחת תלמידים נוספים ואני חושב שזה פתרון כדאי ומשתלם עבורם. במקום לשלם לי או למורים אחרים מאות שקלים בחודש יש באפשרותם ללמוד באופן עצמאי. הספר מהווה את החומר התיאורטי (התיאוריה המוזיקלית, המודוסים היווניים, מילון אקורדים) ותוכנת הלימוד מהווה את החומר המעשי (הסברים טכניים, תרגילים, שירים ונעימות).

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.