סטמאטיס גונידיס במועדון Fever

דף הבית פורומים מועדונים והופעות סטמאטיס גונידיס במועדון Fever

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    גליקריה
    אורח

יא סאס יוסי קה קאליספרה סאס קה אולוס,

רציתי לשאול אותך משהו בקשר לסטמאטיס גונידיס:
    אם סטמאטיס יהיה באתונה במועדון ה FEVER בחודשים הקרובים מאי יולי או אפריל?

או שהוא כבר מעכשיו יטייל בכל יוון ובקפריסין ורק בחורף הבא הוא יחזור להופיע באתונה?
    כי ראיתי איזה הודעה בפייסבוק בקבוצה של סטמאטיס גונידיס והבנתי שיש הופעה אחרונה באתונה במועדון הFEVER ורציתי לשאול אותך מה אתה חושב על זה?
    צירפתי לכאן את ההודעה מהקבוצה של סטמאטיס גונידיס:

ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ Π/Σ ΣΤΟ FEVER ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΕΡΙΟΔΕΙΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΚΥΠΡΟ…

סאס אפחריסטו פולי קה קאליספרה סאס קה אולוס

יוסי אהרון
    מנהל בפורום

שלום שרית,
    בהודעה כתוב: "האחרון בפבר לאחר סיבוב הופעות שלו בכל יוון וקפריסין".
    אני צריך לראות את כל ההודעה כדי להבין למה התכוונו,
    אני לא חושב שזו תהיה ההופעה האחרונה שלו לעונה.

אנסה לברר לך היכן הוא יופיע בחודשים הקרובים.

גליקריה
    אורח

קאליספרה סאס יוסי ,
    טי קאניס?

פרוטה ט''לו נה סאס פו אפחריסטו פארא פולי.

רציתי להגיד לך שזאת ההודעה בשלמותה, וראיתי שאנשים מסלוניקי הגיבו על זה ואמרו "אירט''ה ט''סאלוניקה" ושמחו מאוד וגם בהודעה אחרת מאותה קבוצה של סטמאטיס גונידיס אמרו שיש מחר הופעה של סטמאטיס גונידיס בסלוניקי בקפה בר Stardust בשעה 22:00 .
    ראיתי את ההודעה הזאת ממש עכשיו
    וקוראים לקבוצה הזאת "התאגדות חברים של סטמאטיס גונידיס" משהו כזה
    זה השם שלה בפייסבוק:
    ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΩΝ ΣΤΑΜΑΤΗ ΓΟΝΙΔΗ
    {אני מקווה שלא פירסמתי באתר משהו שלא חוקי פרסם …}

וההודעה בקשר להופעה בסלוניקי נראית :

1η Συνάντηση φίλων Σταμάτη Γονίδη αυριο στην θεσ/νικη Eυκαρπία στο kafe bar Stardust ωρα 22:00

אשמח מאוד אם תברר לי אם סטמאטיס ימשיך להופיע קבוע באתונה עוד בחודשים הקרובים ואם שהוא עכשיו הולך לסלוניקי אם זה בינתיים חד פעמי או שכבר מעכשיו הוא מתחיל את הסיבוב שלו בכל יוון וקפריסין.

כי אני רוצה להספיק לראות אותו עוד פעם ולהספיק בעונה הזאת , וקשה לי להאמין שיהיה לי מזל כמו שהיה לי בפעם האחרונה שראיתי את סטמאטיס יום אחרי יום ואם אני אלך לסלוניקי אז אני פוחדת שכשאני אהיה בסלוניקי אז סומאטיס יהיה בקפריסין ואם אני אהיה בקפריסין אז הוא יהיה ברודוס….
    ואני חושבת שבאתונה זה הכי בטוח לראות אותו כי הוא נשאר שם במשך תקופה קבועה בדרך כלל ואני מקווה שגם עכשיו זה יהיה ככה…

סאס אפחריסטו פארא פולי קה קאליספרה סאס קה סה אולוס.

יוסי אהרון
    מנהל בפורום

אכן ההודעה היא מקבוצת אוהדים בפייסבוק של סטאמאטיס גונידיס. והפירסום בהודעתך הוא בסדר לחלוטין.
    סטאמאטיס גונידיס נמצא כעת בסיבוב הופעות בגרמניה, הולנד, קפריסין, בולגריה וכמובן ברחבי יוון והאיים.
    אנסה לברר לך על תאריך הופעה מדויק ומאוד מקווה שאמצא זמן פנוי ואוכל לעשות זאת בהקדם.

אגב, אם הזכרנו את סטאמאטיס גונידיס, הוא זכה לאחרונה באלבום פלטינה עם האלבום החדש "se thelo".

גליקריה
    אורח

יא סאס יוסי קה סאס אפחריסטו פארא פולי,
    אני מאוד אשמח אם תוכל לברר לי על תאריך מדיוק של הופעה של סטמאטיס גונידיס, אני כל כך רוצה לראות אותו שוב….

ונכון, סטמאטיס זכה באלבום פלטינה על האלבום החדש שלו "סה ט''לו", זה אלבום מאוד מאוד יפה, אני ממליצה לכולם לקנות את האלבום הזה, ואני כל כך גאה בסטמאטיס וגם הוא כותב את המילים של השירים וגם את הלחן, וגם כל השירים שלו מאוד יפים ומיוחדים מאוד וכל כך קל להיתחבר אליהם כי הוא ממש כותב את מה שהוא מרגיש באמת, וגם באחת הראיונות עם סטמאטיס, אז הוא אמר שהוא כתב את השירים האלה על הרבה נשים שהוא הכיר ואהב והם הכאיבו לו, והוא אמר שהוא חייב תודה לכל הנשים האלה כי בזכותם הוא כתב את השירים האלה והוא נהיה עשיר מאוד וגם זה כל כך יפה השילוב של סטמאטיס עם יאניס פאריוס, שהם הופיעו ביחד ב"פבר" זה היה הדבר הכי יפה שיכול לקרות…כיום הוא נשוי לקטרינה.
    אני כל כך רוצה לראות אותו שוב. 🙂

תודה רבה לך יוסי סאס אפחריסטומה פארא פולי, קה קאליספרה.

יוסי אהרון
    מנהל בפורום

בוקר טוב שרית,
    ניסתי לברר עם כמה חברים ביוון אבל לא הצלחתי לקבל מידע. לא ידוע על הופעה קרובה.
    סטאמאטיס גונידיס אמור להופיע במועדון פבר (Fever) באתונה בערבי שישי ושבת.
    עכשיו הוא נמצא בסיבוב הופעות אז איני יודע כרגע מה התכנון שלו להמשך.
    ברגע שאדע על הופעה קרובה, אדאג לעדכן אותך.

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.