זמר יווני

מחפשים זמר יווני לאירוע שלכם? יוסי אהרון הוא זמר ונגן בוזוקי וירטואוז השר מוזיקה יוונית אותנטית על כל סגנונותיה. בעל ידע וניסיון עשיר עם הז'אנר היווני, מכונה המאסטרו של המוזיקה היוונית.

ישנם "זמרים" בישראל המתיימרים להיות "זמרים יוונים" אך לא מבינים את השפה היוונית כלל וגם אין להם את היכולת הקולית לשיר. יוסי אהרון הוא זמר מקצועי ונגן בוזוקי וירטואוז שלמד ביוון וגדל על המוזיקה היוונית מילדות, מבין ודובר את השפה היוונית.

הוא שר את כל השירים המוכרים בז'אנר הלאיקה והרבטיקה אך גם כולל רפרטואר גדול של שירים ביוונית מכל הזמנים. הוא גם קלידן יווני מקצועי עם ידע וניסיון רב.

יוסי אהרון

זמר יווני לחתונות

אם אתם או האורחים שלכם אוהבים מוזיקה יוונית אז להקה עם זמר יווני תהפוך את האירוע שלכם למושלם. יוסי אהרון הוא זמר ונגן בוזוקי יווני אליו מתלווה קלידן מקצועי שמשתלבים יחדיו ונשמעים כלהקה שלמה עם כל הלהיטים והשירים המוכרים של גדולי זמרי יוון.

זמר יווני לאירועים מיוחדים

ניתן להזמין גם זמר יווני עבור אירועים מיוחדים אחרים כגון ימי הולדת, חגיגת יום נישואים ועוד. גם אם אין הגברה במקום ניתן לתאם ולהזמין את הזמר שיגיע יחד עם להקה וקלידן.

מעוניינים להזמין זמר יווני לאירוע שלכם? צרו איתנו קשר, כתבו לנו את פרטי האירוע, היכן יתקיים, באיזה מועד והאם קיימת הגברה במקום ואם זה רלוונטי אנו נחזור אליכם עם הצעת מחיר בהתאם.