אטרקציות בלימסול

לימסול מציעה שפע של אטרקציות עבור המטיילים באי. לימסול מושכת אליה כמות נכבדה של מבקרים מידי שנה המגיעים לגלות את חופיה היפים המציעים פעילויות מים רבות כולל צלילה, סקי מים, גלישה ועוד. בנוסף לכך העיר לימסול ידועה באתריה בעל חשיבות ההיסטורית וכוללת מוזיאונים ואתרים ארכיאולוגיים. לכן אפשר למצוא הרבה אטרקציות בלימסול.

גן החיות של לימסול

גן החיות ממוקם על כביש החוף של לימסול והוא גם החיות היחיד בקפריסין. גן החיות בלימסול מכיל מגוון בעלי חיים, כ-300 בעלי חיים שונים ביניהם ציפורים, אריות, נמרים, דובים, פנתרים, קופים, זברות, יענים, טווסים, נשרים, בזים ועוד. גן החיות של לימסול כולל גם מוזיאון טבע יחודי ומרכז חינוכי אשר לעיתים קרובות מקרין על מסכי ענק סרטי חיות בר וטבע. בנוסף גן החיות כולל שטחים המיועדים במיוחד לילדים.

מוזיאון היין של לימסול

ידוע שלקפריסין יש היסטוריה ארוכה של יותר מ-5,000 שנים של יינות משובחים. קפריסין היא אחת מהמדינות הראשונות שהחלו לייצר יין. כדאי מאוד לבקר במוזיאון היין של לימסול. המוזיאון נמצא באזור הישן של העיר לימסול - כביש פאפוס ניתן להגיע אליו בקלות מהשוק המרכזי בעיר.

מוזיאון שמן הזית

מוזיאון שמן הזית ממוקם על גבעה ליד הכפר אנוגירה, באמצע הדרך בין הכביש המהיר בין לימסול אל העיר פאפוס. במוזיאון אפשר ללמוד הרבה על ההיסטוריה של שמן הזית ואפילו לראות כיצד הוא נעשה. ניתן לרכוש מזכרות מחנות המוזיאון כולל בקבוקי שמן זית איכותי שנעשה במוזיאון.

אתר ארכיאולוגי אמטוס

המבנה הארכיאולוגי נמצא כ-11 ק"מ ממזרח ללימסול. אמתוס שיחק תפקיד משמעותי בקפריסין העתיקה כאחד מערי המלוכה העתיקים בדומה למעמד של קוריון אך בניגוד לו העיר שימשה גם כנמל.