חופים בלימסול

לעיר לימסול יש את קוף החוף הארוך ביותר בקפריסין. העיר מציעה מגוון חופים ציבוריים מוכרזים הכוללים מציל. לפניכם כמה מהחופים הפופולאריים ביותר בלימסול.

עם מים צלולים וחולות זהובים רכים, החופים של לימסול הם אטרקציה מרכזית עבור מקומיים ותיירים כאחד. הנה כמה מהחופים הפופולריים ביותר בלימסול:

חוף לימסול

חוף לימסול הוא באורך של כמה קילומטרים עם 40 מטר חוף חולי רחב עם גלים מתונים. יש בחוף שבילים להולכי רגל, שבילי אופניים וחניה בשפע. ישנם גם מספר מתקנים נוספים הזמינים לאורך החוף ובמרחק הליכה קצר ממנו: מגרש משחקים לילדים, בתי קפה, מסעדות, ברים, חנויות נוחות, מסלולי רכיבה על אופניים, אזור להולכי רגל ומקום לינה.

סיור וידיאו בטיילת של חוף לימסול

חוף קוריון

חוף קוריון (Kourion Beach) הוא אחד מהחופים המרהיבים של לימסול. מדובר ברצועת חוף באורך קילומטר הנמצאת תחת שרידי האתר הארכאולוגי קוריון במפרץ אפיסקופי. החוף נמצא במרחק נסיעה של כ-20 דקות ממרכז לימסול.

החוף כולל את שרידי הרומי העתיקים, קוריון אמפיתאטרון שנמצא ליד החוף על הר גבוהה שהוא גם יעד תיירותי פופולארי באזור וגם ניתן לראות שם מצנחים ממונעים. החוף לפעמים יכול להיות עמוס ולפעמים ניתן לראות בו הרבה גלשני רוח.

חוף ליידיס מייל

חוף ליידי'ס מייל (Lady's Mile Beach) ממוקם ממערב ללימסול, והוא אחד החופים הארוכים ביותר באזור, המשתרע על פני כ-7 קילומטרים. זהו חוף חולי עם מים רדודים, מה שהופך אותו למקום אידיאלי עבור משפחות עם ילדים. החוף פופולרי גם לספורט מים, לרבות גלישת רוח וגלישת עפיפונים.

חוף פיסורי

חוף פיסורי (Pissouri) ממוקם כ-30 קילומטרים מערבית ללימסול, והוא אחד החופים הציוריים ביותר בקפריסין. החוף מוקף בצוקים לבנים, המספקים רקע מהמם, והמים רגועים וצלולים. החוף ידוע גם במסעדות פירות הים המצוינות שלו.

חוף דאסודי

חוף דאסודי (Dasoudi) ממוקם באזור Germasogeia של לימסול והוא מקום פופולרי עבור צעירים. החוף מוקף בעצי אורן, המעניקים צל טבעי, והמים צלולים. החוף הוא גם מקום פופולרי לכדורעף חופים ופעילויות חוף אחרות.