נקסוס

נקסוס הוא אי יווני שיש לו מה להציע לכל סוגי המבקרים בו. נקסוס הוא האי הירוק הגדול ביותר מבין האיים הקיקלדיים ושונה מאוד מהאיים הקרובים אליו.

סיור וידיאו באי היווני נקסוס

כיצד להגיע אל האי נקסוס

ישנם מעבורות במהלך היום מנמל פיראוס אל האי נקסוס. העלות היא 30 יורו לאדם במעבורת רגילה ואורך השייט הוא כ-6 שעות. מעבורות מהירות יקצרו את השייט ל-4 שעות בלבד בין נמל פיראוס אל נקסוס והמחיר הוא 45 יורו לאדם.

לרוב המעבורות שמבקרים בנקסוס יש קו קבוע בין האיים פארוס וסנטוריני ועוברות בכל אחד מהאיים. כרטיסים למעבורות ניתן לרכוש באמצעות סוכנות תיירות בעיירה וגם בנמל. מומלץ להיות בנמל כחצי שעה לפני הזמן של המעבורת שלכם.

מה לראות באי נקסוס

נקסוס הוא אי גדול וכדי לגלות את כולו יהיה מומלץ להשכיר רכב, קטנוע או אופניים. אם ברצונכם להתמקד באזור מסוים באי או חוף ספציפי ועדיין להנות מהאי אז זה גם יהיה אפשרי. לנקסוס יש שירות אוטובוסים מעולה בו ניתן להגיע לכמעט כל אזור מרכזי באי. אם אתם לא מאלה שאוהבים לשבת כל היום בחוף ומעדיפים להסתובב ולחוות את האי אז יש הרבה מה לראות.

מלונות באי נקסוס

ישנם מגוון רחב של מלונות באי נקסוס לסוגים שונים של מטיילים בתקציב שונה.

לפניכם מפה אינטראקטיבית המציגה את מחירי המלונות ללילה באי נקסוס. לחצו על כל מלון כדי לקבל פרטים נוספים באתר המלונות בוקינג

Booking.com