תאסוס

תאסוס הוא אי יווני הממוקם בצפון הים האגאי ושייך למחוז קאוואלה ביוון. האי הוא ירוק והררי ברוב שטחו וכולל נופים וחופים חוליים מרהיבים. האי נחשב לשקט ביחס לאיים היווניים האחרים, לכן מועדף על תיירים שאוהבים את השלווה והשקט.

כיצד ניתן להגיע לאי תאסוס?

לאי תאסוס ניתן להגיע באמצעות מעבורת מקוואלה לכפר פרינוס אל קרמוטי ומשם ניתן להגיע אל האי תאסוס. אין שדה תעופה באי.

מה ניתן לעשות באי?

האי כולל לא מעט מסלולים מעולים להליכות ומתאים במיוחד לאוהבי ההרפתקאות שמעוניינים לגלות מקומות חדשים. הזמן שמומלץ לעשות זאת הוא באביב ובסתיו בעונת הקיץ החום הוא כבד ויהיה קשה לעשות הליכות ארוכות תחת השמש אלא להנות החופים הטובים שהאי מציע.

אחד המקומות המרשימים באי עבור הליכה אתגרית הוא הר איפסריו. יש בו מסלול נהדר לאוהבי טיפוס ההרים.

בכמה חופים מאורגנים באי יש מגוון פעילויות מים כמו שייט בסירות, בננות, סקי ומצנחי מים ועוד.

יש תחבורה ציבורית באי והאוטובוסים מגיעים כמעט לכל מקום. קיימות גם חברות השכרה בכפרים הגדולים מהם ניתן לשכור רכבים או קטנועים. קיימים גם מוניות אותן ניתן להשיג כמעט בכל כפר.

חופים באי תאסוס

תאסוס מציע חופים חוליים וגם לאורך קו החוף המערבי חופים סלעיים. להלן רשימת החופים שהאי מציע:

  • חוף תאסוס - חוף חולי שנמצא ליד הנמל הישן. יש טברנות ומסעדות בסמוך לחוף. נשקף מהחוף נוף מדהים. יש שמשיות וכסאות שיזוף. יש גם גישה לאינטרנט WiFi שהמסעדות הסמוכות מציעות.
  • חוף מקריאמוס - חוף חולי רחב הממוקם בצד הצפוני של האי תאסוס במרחק של 2 ק"מ מהעיירה הראשית. זהו חוף מוכרז בעל תו הדגל הכחול. זהו חוף פרטי ששייך לבית המלון ויש צורך בתשלום דמי כניסה. זהו חוף מסודר ומאורגן עם פינות ישיבה.
  • חוף ואת'י - אחד מהחופים היפים ביותר של האי תאסוס. חוף חולי מדהים עם מים צלולים ונקיים ועצים שמקיפים אותו. זהו חוף לא מוכרז, שקט ומרוחק שקשה להגיע אליו דרך היבשה, נדרש רכב שטח. החוף ממוקם בצדו הצפון מזרחי של האי.
חוף ואתי - אחד החופים היפים ביותר באי תאסוס

מלונות באי תאסוס

האי תאסוס מציע לתייריו מגוון מלונות. מוזמנים לעיין ברשימת המלונות באתר בוקינג בקישור הבא, תוכלו לקבל פרטים על כל מלון ולבצע הזמנה ישירה באתר.