אטרקציות באתונה

קיימים מגוון אטרקציות באתונה ועם רשימה של לא מעט מקומות בהם תוכלו לבקר, בטוח שתתלבטו באיזו אטרקציה תוכל להתאים לכם. ממבנה האקרופוליס המרשים הנשקף כמעט מכל מקום בעיר אל מוזיאון האקרופוליס ומוזיאונים נוספים המציגים בצורה מרשימה את ההיסטוריה העשירה של העיר.

סרטון וידיאו המציג את 10 האטרקציות המובילות בעיר אתונה (באנגלית)

אטרקציות מומלצות באתונה

בחרנו עבורם את המקומות המומלצים ביותר בעת ביקורכם באתונה.

האקרופוליס

אחד מהמקומות המומלצים לביקור והפופולאריים ביותר באתונה בקרב תיירים הוא האקרופוליס הנשקף מכל מקום בעיר. אם אתם באתונה אל תחמיצו ביקור באקרופוליס.

אקרופוליס באתונה

קראו עוד על האקרופוליס

מוזיאון אקרופוליס

מוזיאון אקרופוליס נפתח לציבור בשנת 2009 עם עיצוב אדריכלי ייחודי. ללא ספק אחד המקומות המומלצים לביקור בעת שהייתכם באתונה.

מוזיאון אקרופוליס באתונה

קראו עוד על מוזיאון אקרופוליס

מפלי פנדלי נמצאים כ-5 דקות מהכביש הראשי של שכונת דראפי. כ-25 ק"מ מאתונה ניתן למצוא את אגם ווליאגמני הכולל מעיינות חמים לרחצה.

מוזיאונים מומלצים באתונה

כעיר הבירה של יוון בעלת היסטוריה ארוכה ישנם מוזיאונים רבים ביניהם מוזיאון אקרופוליס.

אטרקציות לילדים באתונה

ביקור באתונה עם הילדים יכול בהחלט להיות חוויה מהנה לכל המשפחה. קיים מגוון אטרקציות באתונה לילדים ופעילויות המתאימות להם. צפו בעמוד אטרקציות ביוון לילדים כדי לראות פעילויות ואטרקציות אפשריות עבורם.

בהתאם לעונה ולמה שהילדים מעדיפים, יום בחוף הים או טיול בפארק יכול להיות אידיאלי עבורם. ישנם מוזיאונים כגון מוזיאון אקרופוליס בו מתקיימת לפעמים פעילות לילדים, שווה לעקוב לפני הנסיעה.

המלצות לאטרקציות באתונה מגולשי האתר

חדש! תוכלו לקרוא ביקורות על מקומות באתונה שהומלצו על ידי גולשי האתר