כריסמס באתונה

עיר הבירה אתונה גם פעילה בעונת החורף ובמיוחד במהלך חודש דצמבר בו נחגגים אירועי הכריסמס ביוון, חג המולד, ומתקיימות ברחבי העיר אירועים וחגיגות הנותנים חוויה ייחודית. רחובות העיר מקושטים ומוארים עם עצי אשוח וקישוטים שונים.

החל מהשבוע הראשון של דצמבר אתם תתחילו לראות עצי אשוח מוצבים ברחובות העיר אתונה ובמיוחד בכיכרות הראשיים של העיר שהמיקוד הוא בכיכר סינטגמה בה נערכים האירועים הגדולים של החג.

גם ביקור בקניונים באתונה תהיה חוויה נהדרת בה תוכלו לחוות את האווירה של חגיגות הכריסמס ובנוסף גם להנות ממבצעים לכבוד חג המולד.

סיור וידיאו ברחובות אתונה במהלך עונת הכריסמס

אירועי הכריסמס באתונה

האירועים הרשמיים של העיר מתקיימים בכיכר סינטגמה מול בניין הפרלמנט היווני. במהלך חודש דצמבר, אירועי מוזיקה והופעות מתקיימות בכיכר כמעט בכל ערב. אתם תהנו מלצפות בחגיגות הנערכות בכיכר.

ברחבי העיר תמצאו מגוון דוכני רחוב המוכרים מאכלים יוונים אותם אוכלים בעונת הכריסמס כמו עוגיות ומתוקים שונים ועוד.

תוכלו לקחת סיור מודרך באתונה על ידי מדריך מקומי שיעשה לכם סיור בעיר בתקופת הכריסמס ויגלה לכם את חנויות האופנה הטובות ביותר בעיר. את הסיור תוכלו להזמין דרך הקישור הבא.

בשכונת גאזי באתונה בטכנופוליס שהוא המרכז התרבותי של השכונה, תוכלו לחוות אווירה נהדרת של החג. בכל כריסמס מתקיים פסטיבל מרשים בשם The Christmas Factory ("מפעל הכריסמס") בו מתקיימות הופעות ואירועים שונים וישנם גם מתקני שעשועים שונים לילדים, סדנאות יצירה ודוכני מזון. שווה ביקור.

"מפעל הכריסמס" בטכנופוליס בשכונת גאזי באתונה

מלונות מומלצים באתונה בתקופת הכריסמס

מלון גראנד ברטאן ⭐⭐⭐⭐⭐ אחד ממלונות היוקרה המפוארים ביותר באתונה מארח אירועים שונים בלובי המלון לכבוד הכריסמס. במלון מוצב עץ חג המולד וישנה להקת נגנים המנגנת שירים לכבוד החג. אם יש לכם את התקציב זהו מלון נפלא לחוות את חגיגות הכריסמס באתונה.

ראו המלצות למלונות נוספים בעמוד מלונות מומלצים באתונה באתרנו