טיולים באתונה

באתרנו תוכלו לקבל המלצה עבור סיורים מודרכים באתונה בליווי מדריך מקומי מוסמך. בעמוד זה נציג המלצות למגוון סיורים אפשריים ברחבי אתונה המתאימים לסוגים שונים של מטיילים. ניתן לבצע התאמה של הסיור שלכם בעיר ולבחור באילו מקומות תרצו לבקר.

סיור מודרך באתונה על ידי מדריך מוסמך

כדי להכיר את המיטב שהעיר אתונה מציעה מומלץ להיעזר במדריך. אנו נמליץ לכם על סיור מודרך על ידי מדריך מקומי מוסמך. הסיור יאפשר לכם לגלות את ההיסטוריה של העיר והמקומות הנסתרים והקסומים שבה.

המדריכים עליהם אנו נמליץ לכם הם מדריכים מקומיים וותיקים ומנוסים שיבטיחו לכם את החוויה הטובה ביותר שאפשר להציע. למדריכים המנוסים יש ידע בהיסטוריה, ארכאולוגיה ובעלי תעודת הסמכה רשמית של מדריכי טיולים ביוון.

תוכלו להזמין מגוון סיורים מודרכים באתונה המלווים במדריך מוסמך דובר אנגלית, דרך אתר GetYourGuide.

סיורים לאיים היוונים

ישנם סיורים יומיים מאתונה אל האיים היוונים הידרה, פורוס ואגינה הכוללים שייט וארוחת צהריים. לפרטים נוספים והזמנת הסיור בקרו בקישור הבא באתר GetYourGuide.

סיורים מומלצים באתונה

להלן מספר סיורים אפשריים מומלצים ברחבי אתונה המבוצעים על ידי חברה רשומה בעלת מדריכי תיירות מקומיים וותיקים ומנוסים שיבטיחו לכם סיור מהנה ובטוח

תוכלו לקחת טיול יומי מודרך על ידי מדריך מקומי שיגלה לכם את ההיסטוריה היהודית באתונה וגם בנוסף תבקרו איתו באתרים הארכאולוגיים וההיסטוריים בעיר ביניהם האקרופוליס, מקדש זאוס והמוזיאון היהודי. בנוסף תזכו לסיור במונאסטיראקי ובשוק הפשפשים ותראו נוף פנורמי בגבעת ליקאווטוס. ניתן לקבוע על נקודת מפגש עם המדריך בעת הזמנת הטיול. את הטיול תוכלו להזמין דרך הקישור הבא באתר Viator.

סיור מציאות מדומה באקרופוליס

סיור עם משקפי מציאות מדומה

באמצעות טכנולוגיה חדשה ומשקפי מציאות מדומה תוכלו לראות את האקרופוליס מנקודת מבט של אתונה העתיקה.

שייט ושנורקלינג במרתון

חווית שנורקלינג ייחודית במפרצים היפים של מרתון קייפ

שייט ושנורקלינג במרתון
ריקוד יווני מסורתי

סיור חיי לילה באתונה

גלו את חיי הלילה הפעילים של העיר אתונה. טעמו מאכלים מהמטבח היווני, רקדו בתלבושות יווניות עתיקות לצליל המוזיקה המסורתית של יוון.

סיור שייט ל-3 איים מאתונה VIP

סיור שייט יומי VIP היוצא מאתונה אל 3 איים יוונים: הידרה, פורוס ואגינה

שייט על יאכטה ביוון
ארוחה במסעדה יוונית

סיור מאכלי רחוב באתונה

חוויה קולניארית איכותית ברחובות אתונה בה תזכו לטעום ולהנות ממיטב מאכלי המטבח היווני