סיור שייט יומי מאתונה ל-3 איים VIP

אם אתם מבקרים באתונה, ביקור באיים היוונים הוא חובה. בחרו בשייט היומי הטוב ביותר באירופה למספר יעדים איקוניים. שילוב מושלם של אותנטיות, תרבות, היסטוריה וכיף! גלו את המים הכחולים קריסטליים של הים האגאי, חבקו את האירוח היווני הייחודי וטעמו מאכלים ים תיכוניים טעימים!

שייט על יאכטה ביוון

בואו לחוות יום מלא ברגעים בלתי נשכחים בשייט מאתונה, היישר מהידרה, פורוס ואגינה, על סיפון ספינות שייט מרווחות, בעלות 3 מפלסים, עם כל הנוחות שעולות על כל הציפיות שלכם!

פרטים על סיור השייט


שייט האי היווני שלכם מאתונה מתחיל בצבעי הים, האוויר הלח המרענן והבריזה העדינה של המפרץ הסארוני כדי להעצים את חושיך. בהגיעך על נמל במרינה פליסוווס / מרינה קליתיאה. תזמורת חיה תברך אתכם על סיפונה עם מוזיקה יוונית מסורתית ופייבוריטים בינלאומיים. כאשר אנו משייטים בקוסמוס, אחת היאכטות השייט המהירות ביותר, הנוסעים הנכבדים שלנו יחוו את מירב הנוחות בנסיעות יוקרתיות בשייט ההרפתקאות שלכם להידרה הקוסמופוליטית, פורוס הקולנועית ואגינה, בירתם הראשונה של יוון המודרנית.

עם אזור VIP חדש ומעוצב במיוחד, קוסמוס מבטיח לנוסעים שלנו סטנדרט חדש של נוחות, בידור ויוקרה בשייט באתונה באיי סרוני. שייט ה- VIP הוא חווית הנסיעה האולטימטיבית לנוסעים מכובדים המעריכים פרטיות ובלעדיות. נסיעות ה- VIP היוקרתיות שלנו נמצאות בכיתה משל עצמה עם יתרונות בלעדיים וחבילת שייט במחיר סביר יותר, עם ערך רב יותר לשירותי VIP מיוחסים.

הפילוסופיה שלנו, בשתי מילים, היא 'אירוח בלתי נשכח' ותוכלו לצפות למסע חושים של חמישה כוכבים בשיט היומי שלך באיים הידרה, פורוס ואגינה.

סיורי העניין המיוחדים בהובלת מדריכים רב לשוניים מציגים בפניכם את ההיסטוריה והתרבות של הידרה ואגינה, עם כל הכיף שיתאים למצב רוחכם. אנו מברכים אתכם להצטרף אלינו למסע ייחודי בחושים בשייט באתונה שייט יום אחד לשלושה איים סרוניים ליום שלם של כיף, תרבות וגילוי קולינרי.

משך הסיור ומחירים

משך כולל של סיור השייט: 12 שעות. מתחיל בשעה 8 בבוקר

מחיר למבוגר 245 אירו, מחיר לילד (5-11) 155 אירו

ילדים מחויבים בליווי מבוגר

צרו איתנו קשר ואנו נקשר אתכם עם החברה שמפעילה את הסיורים