bg

זקינתוס

זקינתוס

זקינתוס או זנטה בשמו האחר הוא אחד מאייה של יוון. זקינטוס הוא האי השלישי בגודלו בקבוצת האיים היוניים וממוקם בחוף המערבי של יוון. אנשים רבים חושבים שזה אחד האיים המקומות היפים ביותר. לאי זקינתוס יש משמעות רבה עבור התיירות ותשתית טובה גם ללא הפינוקים והאטרקציות היקרים שמציעים בתי המלון. זה בהחלט תלוי להיכן אתם בדיוק נוסעים.

יש עיירה בשם לאגאנאס, עמוסה תיירים עם הרבה מאוד טברנות, בארים ומועדונים שיכולים להיות מאוד עמוסים שיכולים להיות מאוד עמוסים. לעומת זאת יש אזורים שקטים המתאימים למשפחות כמו למשל ארגאסי.

זקינטוס הוא אי השופע בצמחיה והזמן המתאים לביקור בו היא עונת האביב בה האי מלא בפריחה של מגוון פרחים וצמחים. האי מפיק ענבים ויין וזו אחת הסיבות שבתקופות קדומות, מאמינים שהאי היה מוגן על ידי האל היווני דיוניסוס (אל היין).

מדוע מכונה לאחרונה האי זאקינטוס "אי העיוורים" בפי היוונים? קראו על תעלומת אי העיוורים ופתרון התעלומה

כיצד להגיע אל האי זקינטוס

ישנם מספר דרכים להגיע אל האי זקינטוס ואחד מהם הוא באמצעות אוטובוס מאתונה. הדרך מאתונה אל קיליני נמשכת כ4 שעות ו-30 דקות באוטובוס. משם תוכלו לקחת מעבורת ישירות אל זקינטוס.

דרך נוספת היא באמצעות טיסה שלוקחת כ-45 דקות מאתונה ישירות לשדה התעופה בזקינטוס.

מה לראות בזקינתוס

הרבה חופים בזקינתוס מציעים פעיליות מים שונות. "פורטו זורו" הוא המקום המתאים לצלילה מהאזור הסלעי בקצה החוף. באותו החוף תוכלו למצוא חוף מאורגן עם שימשיות, בארים ובתי קפה.

בעוד שהאיים היוונים מיקונוס, איוס וקוס מתאימים לאוהבי מסיבות וחיי לילה ורודוס וכרתים עבור משפחות, האי זקינטוס נמצא ביניהם ומשלב את שני הדברים.

באי זקינתוס נמצא הפארק הלאומי הימי שנבנה בשנת 1999 כדי להגן על צב הים החום. המין הספציפי נמצא בסכנת הכחדה וזו אחת הסיבות להקמת הפארק הלאומי כדי שהצבים יוכלו להטיל את ביציהם ולהתרבות ללא הפרעה. בפארק עובדים הרבה מתנדבים הבאים מהרבה ארצות ברחבי העולם.

סיור וירטואלי באי זאקינתוס

צפו בסיור וידיאו וירטואלי באי זאקינתוס מנקודת מבטו של תייר

הזמנת מלונות בזקינטוס דרך אתר בוקינג

באפשרותכם לצפות במאות בתי המלון באי זקינתוס כולל פרטים מלאים על אותו מלון, ביקורות גולשים ואפשרות לבצע הזמנה ישירות מהאתר. ההזמנה מתבצעת ישירות באמצעות כרטיס אשראי. לחצו כאן כדי לצפות בהמלצות בתי המלון בזקינתוס באתר בוקינג

לפניכם מפה אינטראקטיבית המציגה את מחירי בתי המלון העדכניים עבור לילה באי זקינתוס. לחצו על מלון כדי לקבל פרטים נוספים, לראות ביקורות ואף לבצע הזמנה ישירה של המלון ישירות מאתר בוקינג

Booking.com