איקריה

איקריהאיקריה הינו אחד מהאיים הגדולים בים האגאי, השוכן כ-19 ק"מ מדרום מערב לאי סאמוס לבין האי מיקונוס. לאי איקריה יש מורשת היסטורית ותרבותית עשירה שנשמרה במשך השנים וכוללת דיאלקט איקארי ומבנים ארכאולוגים עתיקים. לאי יש יופי טבעי מרהיב ביופיו אשר מושך מבקרים מכל רחבי העולם ומכל הגילאים. אורח החיים הטוב באי איקריה נחשב לתעלומה, מרבית תושבי האי זוכים לאורח חיים ארוך ומתרפאים ממחלותיהם.

היסטוריה

ההיסטוריה של איקריה מתחילה לפני מיליוני שנים. לא ידוע בקרב החוקרים מתי האי היה מיושב לראשונה. עם זאת, ישנם מספר ממצאים המעידים על הנוכחות של עקבות אנושיות, מהתקופה הנאוליתית, הברונזה המוקדמת, התקופה המיקנית וכו. עבור רבים, איקריה הוא מקום הולדתו של האל דיוניסוס במיוחד ליד Drakano ומולדת היין . זה מדהים כי שמות מקומות רבים בשם איקריה קשורים לדיוניסוס .

תרבות האי

האי סובב סביב המסורת והתרבות העשירה איתה הוא סוחב במשך השנים ונפוצים בו פסטיבלים הכוללים מוזיקה וריקודים. המסורת המוזיקלית של האי היא אחד המאפיינים העיקריים של התרבות התפתחו באי . היו גורמים רבים אשר השפיעו לידיעתנו המאפיינים הייחודיים שלה בכל רחבי העולם כחלק בלתי נפרד מהתרבות העממית היוונית. השפעה מהותית קבלה מאסיה הקטנה, אשר נראה בעיקר לכמה שירים ישנים מאוד, שחלקם נשמעים אפילו בימינו.

מוזיאונים באיקריה

כאי בעל היסטוריה עשירה במיוחד ישנם באיקריה מוזיאונים רבים ביניהם המוזיאון הארכאולוגי של קמבוס נמצא בכפר קמבוס ומכיל כ-250 פריטים עתיקים.

בתי מלון מומלצים באי איקריה

תוכלו לצפות ברשימת בתי המלון באי איקריה, במחירים ובביקורות הגולשים ואף להזמין ישירות דרך אתר בוקינג
לחצו כאן כדי לצפות ברשימת המלונות ולצפות בביקורות גולשים