אטרקציות ביוון

ביוון קיימים אטרקציות רבות המתאימות לכל סוגי המטיילים בהם מטיילים בודדים, זוגות וגם אטרקציות המתאימות למשפחות עם ילדים.

מעבר לעיר הבירה אתונה הכוללת היסטוריה עשירה ומוזיאונים רבים טובים ביניהם מוזיאון אקרופוליס. גם באיים היוונים תוכלו למצוא מלבד מחופי הים המרשימים גם אטרקציות טובות ומגוונות עבור סוגים שונים של מטיילים.

בעמוד זה נציג אטרקציות מומלצות ברחבי יוון והאיים.

10 המקומות בהם הכי שווה לבקר ביוון (באנגלית)

המלצות לאטרקציות ביוון מגולשי האתר

אתרנו מאפשר לגולשים לכתוב ביקורות על מקומות ואטרקציות ביוון. לפניכם ביקורות מובילות של גולשים על מקומות שהמליצו ברחבי יוון. ביקרתם במקום שברצונכם להמליץ? היכנסו לעמוד המקום, כתבו ביקורת ובכך עזרו למטיילים ישראלים אחרים המחפשים אטרקציות טובות.

לא גדול ומרשים כפי שציפינו

Rated 3 out of 5
20 בפברואר 2019

למרות שבחוץ נראה מבנה גדול, חשבנו שיהיה כמו המצפה התת ימי באילת אבל מדובר במוזיאון קטן ואין כל כך הרבה מוצגים בפנים. הסיור עצמו היה פחות מחצי שעה. טוב להעביר קצת את הזמן עבור הילדים..

דנה

חובה לבקר

Rated 5 out of 5
19 בפברואר 2019

זה מקום חובה לביקור! כדאי לבקר בצהריים ולא להחמיץ את אפקט קרני השמש למעלה שזה פשוט פלא טבע מהמם. הסיור עצמו אולי רבע שעה אבל שווה כל רגע, נהנינו.

מיכל

מומלץ!! אגם קסום ומדהים

Rated 5 out of 5
3 בפברואר 2019

לאחר שחיפשנו אטרקציה מעניינת עבורנו בביקורנו באתונה, אני ובעלי החלטנו לבקר באגם ווליאגמני ואני יכולה לאמר שזו הייתה חוויה מעולה!!! הופתענו לראות מקום מסודר ומאורגן, המים נעימים וחמימים ובחלקם הרחב ניתן לעמוד בהם ללא חשש גם אם אתם לא יודעים לשחות. זוהי הייתה חוויה מהנה וכיפית…. אנחנו מתכננים לחזור לבקר שנית!!!

אורלי
אגם קורנאס בכרתים
אגם קורנאס בכרתים

אטרקציות מומלצות באתונה

קיים מגוון אטרקציות באתונה. כעיר הבירה של יוון, קיימים בעיר מוזאונים רבים המומלצים לביקור.

אטרקציות מומלצות בכרתים

כרתים הוא האי היווני הגדול ביותר ובו קיימת היסטוריה עשירה עם אתרים ארכיאולוגיים, מבצרים עתיקים ומוזיאונים רבים. ישנם הרבה אטרקציות בכרתים המתאימות לסוגי מטיילים שונים ביניהם משפחות.

אטרקציות מומלצות ברודוס

רודוס מהווה יעד תיירות פופולארי עבור נופשים רבים, ישנם מגוון אטרקציות ברודוס ביניהם חופים מדהימים, מוזיאונים ואתרים ארכיאולוגיים.