איים יוונים

איי יוון הם יעדי תיירות פופולאריים כבר זמן רב, שלכל אי יווני יש את המיקום, ההיסטוריה והתרבות הייחודית שלו הם מושכים אליהם בכל קיץ אלפי מבקרים מרחבי העולם. המבקרים באים לאי כל שנה כדי להנות מכמה ימים של מזג אוויר נאה, מבנים מדהימים ואופי האירוח של היוונים.

עם כל כך הרבה איים לבחור, כל אחד מוצא את האי המתאים לו והאהוב עליו, ורבים גם חוזרים לאותו המקום שאהבו שוב ושוב, שנה אחר שנה.

זקינטוס
זקינטוס

יש איים שמציעים את הכל ביעד אחד. איים כמו רודוס ו-כרתים, הם פופולאריים בגלל שהם מציעים למבקרים נופים מדהימים, חופים יפים, אירוח נהדר, מקומות תיירות נפלאים, היסטוריה, תרבות ייחודית, וילות שקטות ועוד הרבה. יש איים נוספים כגון: אמורגוס, אי הררי שהריו נחתכים לתוך הים בצורה מרשימה.

 

האיים הקיקלאדיים

האיים הקיקלאדיים הם קבוצת איים יוונים בים האגאי מדרום מזרח יוון. שמם נגזר מ"קיקלוס" ביוונית שמשמעותו מעגל על היותם מקיפים במעגל את האי דלוס, שעל פי המיתולוגיה היוונית נחשב לאי המקודש של אפולו. הם ממוקמים קרוב יחסית לעיר הבירה אתונה כך שהם נגישים באמצעות טיסה או מעבורת.

 

האיים הדודקאנסיים

האיים הדודקאנסיים הם קבוצת איים יוונים המונה 15 איים גדולים ו-150 איים קטנים.

האיים האיוניים

האיים האיוניים (או האיים היוניים) הם קבוצת איים יוונים בים היוני הנמצאים ממערב ליבשת יוון. קבוצת האיים נחשבת ליעד תיירות פופולארי ואהוב על ידי תיירים. שדות התעופה של האיים קורפו, זקינתוס וקפלוניה היו המובילים בפופולאריות שלהם בתיירים הנכנסים ביוון.

האיים הספורדיים

מלונות באיים היוונים באתר בוקינג

תוכלו לצפות ברשימת המלונות באיים היוונים באתר בוקינג כולל מידע על כל מלון, מחירים, ביקורות של גולשים ואף להזמין ישירות מאתר בוקינג

לחצו כאן כדי לצפות ברשימת המלונות באתר בוקינג