נעימות בוזוקי מובחרות מתוך האלבום "נעימות מהלב" של המוזיקאי ונגן הבוזוקי יוסי אהרון

נעימות בוזוקי מובחרות מתוך האלבום "נעימות מהלב" של המוזיקאי ונגן הבוזוקי יוסי אהרון. באלבום זה הוא מבצע נעימות בוזוקי בהם סולואים עם טכניקות נגינה ייחודיות ומפגין יכולת אלתור גבוהה באלתורים המקדימים ("הטקסימי"). האלבום נחשב לאחד מאלבומי הבוזוקי הטובים ביוון וזכה להצלחה וביקורות טובות. האלבום שודר במספר תחנות רדיו ביוון ואף הוצג על ידי השדרן יאניס פוטיאדיס ברדיו "לאיקו" בתוכנית על נגני בוזוקי.

האלבום "נעימות מהלב" (ביוונית: "Μελωδίες απ' την καρδιά") כולל 15 נעימות בוזוקי מובחרות ביניהם נעימת הציפטטלי "To Bouzouki Mou Exei Kefia" שנהפכה ללהיט ביוטיוב ו-"Ta Mavra Matia Sou" של מנוליס אנגלופולוס. באלבום הוא ביצע יצירות של מאנוס לואיזוס, מיקיס תיאודוראקיס ואף כלל מספר נעימות בהשראת גדולי נגני הבוזוקי ביניהם יאני פאליאולגו, כאריס למונופולוס, ואנגליס פרפיניאדיס ועוד. האלבום הופץ ונמכר בישראל, יוון, קפריסין וארה"ב. האלבום זמין לרכישה דרך חנות המוצרים המקוונת שלנו: לחצו כאן כדי להיכנס אל עמוד המוצר

יוסי אהרון נחשב כיום לאחד מנגני הבוזוקי הטובים בעולם. הוא משתייך לדור הישן של הנגנים המבצעים את האלתור המקדים "טקסימי" על פי השראה של הרגע. ביוון יש הרואים בו כממשיך דרכו של נגן הבוזוקי האגדי יאני פאליאולוגו. הוא גם מורה לבוזוקי ומחבר הספר "קסם הבוזוקי", ספר לימוד נגינה בבוזוקי אותו הוציא לאור לפני מספר שנים. השכלתו המוזיקלית מגוונת מאוד וכוללות ידע נרחב בהלחנה, נגינה ושירה. את דרכו המוזיקלית החל בגיל צעיר, החל ללמוד קריאת תווים כבר בגיל 6 ולמד לנגן על מספר כלי נגינה ביניהם מנדולינה, כינור ופסנתר. הוא התחיל עם יצירות של מלחינים פופולאריים במוזיקה הקלאסית, עבר לתורת המקאם והושפע רבות מהמוזיקה הטורקית והיוונית. בהמשך למד לנגן בוזוקי ביוון, שם שהה מספר חודשים וקיבל השראה רבה ממורו ומהסביבה בה שהה.

כתיבת תגובה