קוקאקי

קוקאקי (Koukaki) היא שכונה הנמצאת בדרום מזרח אתונה הנמצאת צמוד אל שכונת פלאקה ובמרחק הליכה מהאקרופוליס. בשכונה תוכלו למצוא מוזיאונים, מסעדות ובתי קפה. ישנו גם שוק ירקות גדול בשכונה הפתוח בכל יום שישי. בשנים האחרונות חל פיתוח מסיבי בשכונה והיא נהפכה ליעד תיירותי פופולארי באתונה.

השכונה לקחה את שמה מאיש העסקים היווני ג'ורג'יוס קוקאקיס שבנה בעבר מפעל גדול באזור לפני שהוקמה השכונה.

המאפייה של טאקיס (Takis Bakery) היא אחת המאפיות הוותיקות והפופולאריות ביותר באתונה. המאפייה בבעלות משפחתית, עבר מאב לבן ומציעה מגוון לחמים ועוגות טעימות.

מטריה פרימה (Materia Prima) היא חנות יין המציעה בר משקאות עם יותר מ-300 סוגי יין שונים ביניהם יינות מובחרים. בנוסף ליין, ניתן להנות בחנות גם מקפה וארוחה. יש גם סניף נוסף של החנות הנמצא בשכונת פנגראטי. אם אתם אוהבי יינות זהו ללא הספק החנות עבורכם.

סיור וידיאו בשכונת קוקאקי באתונה

מלונות מומלצים בקוקאקי

אולם לא תמצאו בשכונת קוקאקי מבחר רב של מלונות אך בהחלט מלונות טובים שמציעים אירוח טוב במיקום מעולה בעיר.

מלון אקרופוליס סלקט ⭐⭐⭐ בדירוג 3 כוכבים נמצא בלב השכונה בקרבת האקרופוליס ושכונת הפלאקה. ישנה מסעדה על גג המלון עם נוף אל האקרופוליס.

מלון אקרופוליס היל ⭐⭐⭐ בדירוג 3 כוכבים נמצא במיקום נהדר קרוב אל האקרופוליס ומוזיאון האקרופוליס. המלון מציע בריכת שחייה וגג עם נוף המשקיף אל כלל חלקי העיר. נמצא במרחק הליכה קצר משכונת פלאקה, כיכר סינטגמה ומונאסטיראקי.