להקה יוונית לאירועים

להקה יוונית יכולה לשדרג לכם את האירוע ולהנעים את זמנם של האורחים בין אם זה חתונה או מסיבה בניחוח יווני, להקה יוונית עם מוזיקה יוונית אותנטית לצלילי הבוזוקי היווני תהיה בהחלט משהו ייחודי שיוסיף אור לאירוע שלכם.

ניתן לשלב את הלהקה בקבלת פנים בחתונה וגם כמוזיקת רקע בזמן הסעודה. ניתן להתאים את הלקה בהתאם לתקציבכם, החל מנגן בוזוקי וזמר יווני אליו מתלווה קלידן מקצוען שייתן לכם הופעה מרשימה.

לבעלי תקציב גבוה ניתן לצרף גם מתופף או נגן דרבוקה, נגן גיטרה, כינור ועוד. אבל לרוב אין צורך בכך מכיוון שקלידן מקצוען יכול להפיק מהאורגן שלו את הכלים האלו ולהישמע על הבמה ממש כמו להקה שלמה.

בין אם מדובר באירוע קטן עם תקציב נמוך ניתן להזמין נגן בוזוקי וזמר יווני עבור נעימות פתיחה וכמה שירים.

להקה יוונית לחתונות

הלהקה יכולה לבצע נעימות ושירים בקבלת פנים באולם או בזמן הסעודה של האורחים, שירגישו לקום ולרקוד לצלילי השירים היוונים מכל הזמנים, שירים פופולאריים ומוכרים משיריהם של הזמרים הגדולים כמו סטליוס קזנג'ידיס, אריס סאן ועוד.

זמר ונגן בוזוקי יווני לאירועים

יוסי אהרון הוא נגן בוזוקי וזמר השר מוזיקה יוונית אותנטית ובקיא בכל שיריו של הזמר סטליוס קזנג'ידיס. נחשב למאסטרו של המוזיקה היוונית בישראל ובעל רפרטואר גבוה ועשיר עם מגוון הלהיטים של המוזיקה היוונית מכל הזמנים.

מחפשים להקה יוונית לאירוע שלכם? צרו איתנו קשר, ציינו את תאריך האירוע, היכן יתקיים והאם יש הגברה במקום ואם האירוע רלוונטי אנו נחזור אליכם עם הצעת מחיר.