יוון בחורף

רובכם חושבים כי ניתן להנות ביוון אך ורק בעונת הקיץ מהאיים והחופים אבל יוון גם כוללת תיירות פעילה בעונת החורף בין החודשים דצמבר לפברואר במיוחד בזמן הכריסמס שביעדים מסוימים ביוון הוא יכול להיות די עמוס ומבוקש על ידי תיירים רבים מרחבי העולם.

ישנה פעילות חורפית ברחבי היבשת היוונית ובמיוחד בעיר הבירה אתונה הנהנים לחוות את יוון מושלגת ומהאטרקציות הקיימות אך ורק בעונת החורף כמו סקי שלג וחגיגות הכריסמס. גם באיים היוונים כמו כרתים, קורפו ואביה תוכלו לראות אזורים פעילים ושוקקי חיים גם בעונת החורף המושלגת. ראו עמוד כריסמס ביוון

במקום לסבול מימים גשומים, קרים ומדכאים בישראל, תוכלו לטוס לאתונה ולהנות מעיר פעילה ותוססת. לבקר באחד מהטברנות המקומיות או במועדונים באתונה בהם מופיעים הזמרים הפופולאריים של יוון.

אם אתם חובבי שופינג אז זה יהיה רלוונטי עבורכם גם בעונת החורף. אתונה כוללת מגוון רחב של חנויות שונות ביניהם חנויות אופנה של המותגים המובילים וחנויות בוטיק של מעצבים שונים. מעבר לזה תוכלו למצוא מגוון מסעדות וטברנות הפעילות לאורך כל השנה וגם בעונת החורף.

צפו בסיור וידיאו באתונה במהלך עונת החורף

מעבר לכך שמחירי הטיסות ובתי המלון יהיו זולים יותר בעונת החורף לעומת עונת התיירות בחודשי הקיץ, אתם תראו גם את הפרש המחירים במסעדות ובעסקים השונים.

אוהבי ההיסטוריה עדיין יוכלו לבקר במוזיאונים ואתרי הארכיאולוגיה ויוכלו אף לעשות זאת בנחת וללא המתנה ארוכה בתורים כפי שהיו עושים בעונת הקיץ העמוסה תחת השמש הקופחת. ישנם מוזיאונים רבים המציעים מחירי כניסה מוזלים בעונת החורף.

תוכלו גם להנות ברחצה במעיינות החמים של אגם ווליאגמני באתונה.

רבים לא יודעים כי יוון מציעה אתרי סקי נפלאים במיוחד כאחת המדינות ההרריות באירופה. מקומות כמו קלבריטה, פיליון, אראכובה והר פרנסוס הם יעדים פופולאריים לחופשת סקי ביוון.

שלג כבד היורד ברחובות המרכזיים של אתונה

אחד היעדים המבוקשים בעונת החורף הוא הר פרנסוס הנמצא במרכז יוון. במהלך חודשי החורף ההר מתכסה בשלג ואתר הסקי שלו נפתח. במקום ישנם גם שמורות טבע עם מסלולי הליכה נפלאים.