תוכן למנויים בלבד

אזור זה באתר מוגבל לחברים רשומים בלבד. כדי לקבל גישה אל כל התכנים באתר יש צורך בהרשמה. ההרשמה היא בתשלום סמלי אותו ניתן לבצע באמצעות PayPal, הדרך הבטוחה לתשלום באינטרנט. ניתן לבצע את התשלום באמצעות אשראי גם ללא הרשמה ל-PayPal כתשלום אורח.

למה כדאי להירשם כמנוי בעולם היווני

  • גישה אל כל תכני לימוד היוונית באתר - האתר כולל עשרות שיעורים ופרקי לימוד מלאים המתאימים למתחילים ומתקדמים ומאפשרים ללמוד את השפה היוונית בשיטת לימוד ייחודית המשלבת טקסט, שמע ותמונה ועוזרת ללמוד אוצר מילים רב תוך זמן קצר. ישנם באתר גם בחינות אינטראקטיביות כדי לוודאות שאכן למדתם את קטעי הלימוד. כל פרק לימוד כולל קבצי אודיו להאזנה. לחצו כאן כדי לצפות בשיעורים ותכני לימוד היוונית באתרנו
  • מנוי משודרג באתרנו כולל גישה אל תכני לימוד הבוזוקי באזור המנויים וכולל עשרות שיעורי לימוד מקיפים הכוללים את יסודות לימוד הנגינה בכלי ואת כל הידע התיאורטי הנחוץ. מידי תקופה נוספים תכני לימוד חדשים. הגישה לשיעורי הבוזוקי ניתנת אך ורק לבוחרים במינוי השנתי המשודרג הכולל את תכני לימוד הבוזוקי. לחצו כאן כדי לצפות בשיעורים ותכני לימוד הבוזוקי באתרנו

כיצד להירשם כמנויים?

בחרו במסלול המנוי המועדף עליכם, לחצו על כפתור התשלום באמצעות שירות התשלומים פייפאל ואז לאחר ביצוע התשלום תופנו לעמוד הרשמה לפתיחת חשבון המנוי שלכם באתר.

במידה ודילגתם על שלב זה בהרשמה יישלח אליכם מייל עם קישור להשלמת פתיחת חשבון המנוי באתר. לא קיבלתם מייל? כתבנו לנו דרך עמוד יצירת הקשר באתר ואנו נפתח עבורכם את חשבון המנוי ונשלח אליכם את פרטי ההתחברות למייל.

להלן מספר מסלולי מנוי אפשריים:

מנוי לשלושה חודשים

297 ש"ח

גישה מלאה אל כל תכני לימוד היוונית באתר

מנוי לחצי שנה

499 ש"ח

גישה מלאה אל כל תכני לימוד היוונית באתר

מנוי שנתי

948 ש"ח מומלץ!

גישה מלאה אל כל תכני לימוד היוונית באתר

מנוי שנתי + לימוד בוזוקי

1,499 ש"ח

גישה מלאה אל שיעורי לימוד הבוזוקי + כל תכני לימוד היוונית באתר

* אין זיכוי או החזר כספי על מנוי באתר. אין זיכוי או החזר כספי על מנוי שלא נעשה בו שימוש.