תוכן למנויים בלבד

אזור זה באתר מוגבל לחברים רשומים בלבד. כדי לקבל גישה אל כל התכנים באתר יש צורך בהרשמה. ההרשמה היא בתשלום סמלי אותו ניתן לבצע באמצעות PayPal, הדרך הבטוחה לתשלום באינטרנט. ניתן לבצע את התשלום באמצעות אשראי גם ללא הרשמה ל-PayPal.

למה כדאי להירשם כמנוי בעולם היווני

  • גישה אל כל תכני לימוד היוונית באתר - האתר כולל עשרות שיעורים ופרקי לימוד מלאים המתאימים למתחילים ומתקדמים ומאפשרים ללמוד את השפה היוונית בשיטת לימוד ייחודית המשלבת טקסט, שמע ותמונה ועוזרת ללמוד אוצר מילים רב תוך זמן קצר. ישנם באתר גם בחינות אינטראקטיביות כדי לוודאות שאכן למדתם את קטעי הלימוד. כל פרק לימוד כולל קבצי אודיו להאזנה. לחצו כאן כדי לצפות בשיעורים ותכני לימוד היוונית באתרנו
  • מאגר מילים ותרגומים לשירים ביוונית כולל מילות השיר ביוונית, תעתיק בעברית ותרגום לעברית. כל שיר כולל גם את הביצוע המקורי ואף ביצועים של זמרים אחרים.
  • מתכונים יוונים - באזור המנויים תוכלו למצוא מגוון מתכונים יוונים מהמטבח היווני
  • מנוי משודרג באתרנו כולל גישה אל תכני לימוד הבוזוקי באזור המנויים כולל עשרות שיעורי לימוד הכוללים את יסודות לימוד הנגינה בכלי ואת כל הידע התיאורטי הנחוץ ובנוסף צפייה באקורדים של השיר במאגר השירים באתרנו. מידי תקופה נוספים תכני לימוד חדשים ומתווספים אקורדים נוספים למאגר השירים. הגישה לשיעורי הבוזוקי ניתנת אך ורק לבוחרים במינוי המשודרג.

כיצד להירשם כמנויים?

בחרו במסלול המנוי המועדף עליכם, לחצו על כפתור התשלום באמצעות שירות התשלומים פייפאל ואז לאחר ביצוע התשלום תופנו לעמוד הרשמה לפתיחת חשבון המנוי שלכם באתר.

במידה ודילגתם על שלב זה בהרשמה יישלח אליכם מייל עם קישור להשלמת פתיחת חשבון המנוי באתר. לא קיבלתם מייל? כתבנו לנו דרך עמוד יצירת הקשר באתר ואנו נפתח עבורכם את חשבון המנוי ונשלח אליכם את פרטי ההתחברות למייל.

להלן מספר מסלולי מנוי אפשריים:

מנוי לחודש

99 ש"ח

גישה מלאה אל כל תכני לימוד היוונית באתר

מנוי לשלושה חודשים

פופולרי!

279 ש"ח 

גישה מלאה אל כל תכני לימוד היוונית באתר

מנוי שנתי

948 ש"ח 

גישה מלאה אל כל תכני לימוד היוונית באתר

מנוי שנתי + לימוד בוזוקי

1,499 ש"ח

כולל גישה אל שיעורי הבוזוקי באתר + מאגר האקורדים + כל התכנים הקיימים לחברי המנויים

* אין זיכוי או החזר כספי על מנוי באתר. אין זיכוי או החזר כספי על מנוי שלא נעשה בו שימוש.