תוכן למנויים בלבד

אזור זה באתר מוגבל לחברים רשומים בלבד. כדי לקבל גישה אל כל התכנים באתר יש צורך בהרשמה. ההרשמה היא בתשלום סמלי אותו ניתן לבצע באמצעות PayPal, הדרך הבטוחה לתשלום באינטרנט.

למה כדאי להירשם כמנוי בעולם היווני

  • גישה אל כל תכני לימוד היוונית באתר - האתר כולל עשרות שיעורים ופרקי לימוד מלאים המתאימים למתחילים ומתקדמים ומאפשרים ללמוד את השפה היוונית בשיטת לימוד ייחודית המשלבת טקסט, שמע ותמונה ועוזרת ללמוד אוצר מילים רב תוך זמן קצר. ישנם באתר גם בחינות אינטראקטיביות כדי לוודאות שאכן למדתם את קטעי הלימוד. כל פרק לימוד כולל קבצי אודיו להאזנה.
  • חדש! מאגר מילים ותרגומים לשירים ביוונית כולל מילות השיר ביוונית, תעתיק בעברית ותרגום לעברית. כל שיר כולל גם את הביצוע המקורי ואף ביצועים של זמרים אחרים.
  • מתכונים יוונים - באזור המנויים תוכלו למצוא מגוון מתכונים יוונים מהמטבח היווני
  • חדש! מנוי משודרג באתרנו כולל גישה אל תכני לימוד הבוזוקי באזור המנויים כולל עשרות שיעורי לימוד הכוללים את יסודות לימוד הנגינה בכלי ואת כל הידע התיאורטי הנחוץ ובנוסף צפייה באקורדים של השיר במאגר השירים באתרנו. מידי תקופה נוספים תכני לימוד חדשים ומתווספים אקורדים נוספים למאגר השירים. הגישה לשיעורי הבוזוקי ניתנת אך ורק לבוחרים במינוי המשודרג.

להלן מספר מסלולי מנוי אפשריים:

מנוי חודשי

מנוי חודשי בתשלום של 79 ש"ח במקום 99 ש"ח כולל גישה מלאה אל כל תכני האתר

מנוי לשלושה חודשים - מומלץ!

מנוי לשלושה חודשים בתשלום של 149 ש"ח במקום 237 ש"ח כולל גישה מלאה אל כל תכני האתר

מנוי שנתי

מנוי שנתי בתשלום של 499 ש"ח במקום 948 ש"ח לשנה כולל גישה מלאה אל כל תכני האתר

מנוי שנתי משודרג ללימוד בוזוקי

מנוי שנתי משודרג בתשלום של 599 ש"ח במקום 975 ש"ח הכולל גישה אל שיעורי הבוזוקי באתר + מאגר האקורדים + כל התכנים הקיימים לחברי המנויים

* אין זיכוי או החזר כספי על מנוי באתר. אין זיכוי או החזר כספי על מנוי שלא נעשה בו שימוש.